Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Хочете знати, скільки стажу для пенсії заробили? Зареєструйтесь на порталі ПФУ

  • 8 травня 2018
  • 4054

До особистого кабінету можна зайти двома способами: за логіном і паролем, який видають фахівці в органах ПФУ, або за електронним цифровим підписом.

Директор Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів ПФУ Олександр Малецький повідомив, що на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України зареєстровано понад 2 мільйони користувачів.

До особистого кабінету можуть зайти усі громадяни або за логіном і паролем, який видають фахівці в органах ПФУ, або електронним цифровим підписом.

«Більш надійним є використання електронного цифрового підпису, тоді не треба приходити до органів Фонду, аби отримати логін і пароль. Електронний цифровий підпис можна отримати у сертифікованих центрах видачі ключів — фіскальній службі, органах юстиції тощо. Їх перелік є на Веб-порталі. Такий спосіб входу потрібен для ідентифікації особи та захисту її особистих даних. Ми взагалі будемо іти до того, аби отримувати усі електронні послуги за допомогою електронного цифрового підпису,» — зазначив Олександр Малецький.

У персональному кабінеті на Веб-порталі кожен отримує доступ до багатьох опцій. Зокрема, працівник може дізнатися розмір свого страхового стажу та чи сплачує роботодавець за нього страхові внески. Окрім того, зі свого кабінету можна подати звернення до органів Фонду, записатися на прийом, переглянути свою електронну пенсійну справу, якщо пенсію уже призначено.

За інформацією Пенсійного фонду України

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю