Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

У Кіровоградській області розпочався місячник перевірок. Мета — легалізація трудових відносин

  • 11 травня 2018
  • 425

Інспектор праці під час першого візиту до роботодавця попередить про можливі наслідки нелегальної праці, встановить, скільки людей працює, та надасть можливість самостійно виправити порушення, оформити трудові відносини з працівниками та повідомити про це Держпраці.

Управління Держпраці у Кіровоградській області повідомило про початок в області місячника легалізації трудових відносин.

Згідно із статистичними даними без оформлення трудових відносин в області працює 18,7% зайнятого населення.

Держпраці наголошує, що штраф за використання праці без офіційного оформлення нині складає 111 690 грн за кожну особу, щодо якої скоєно порушення (30 мінімальних заробітних плат, відповідно до абз.2 ч. 2 ст. 265 КЗпП).

У Кіровоградській області розпочався місячник перевірок. Мета — легалізація трудових відносин Дізнайтеся, яких роботодавців та за які порушення трудового законодавства було оштрафовано у 2017 році

Інспектор з праці під час першого візиту попередить роботодавця про можливі наслідки нелегальної праці та надасть можливість самостійно усунути виявлені порушення — оформити трудові відносини з працівниками.

Якщо роботодавець не усуне порушення, наслідком другого візиту інспектора праці будуть всі передбачені законодавством заходи впливу, в т. ч. штрафні санкції відповідно до статті 265 КЗпП.

Результат роботи інспекторів праці за другу половину квітня поточного року роботодавці уклали понад 300 трудових договорів з працівниками, які виконували у них роботи неофіційно.

Однак Держпраці попереджає: ці трудові договори будуть супроводжувати працівники Головного управління Пенсійного фонду України в області, аби уникнути фактів укладання договорів на кілька днів з метою відвернути від себе увагу інспектора праці. А як саме проводить перевірку інспектор праці?

Окрім того, Держпраці провело аналіз виданих ним дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та виявило розбіжність між кількістю працівників, інформація про яких вказана у висновках експертиз, та кількістю працівників за даними ПФУ. На ці підприємства інспектори праці прийдуть в першу чергу. Якщо інспектор праці виявить порушення в цих роботодавців щодо оформлення трудових відносин, будуть застосовані штрафні санкції в розмірі 111,7 тис. грн  за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення. Управління Держпраці також ініціюватиме анулювання виданого раніше дозволу.

За інформацією Управління Держпраці у Кіровоградській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю