Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Міський голова сам собі платив премії. НАЗК направило до суду протокол про адмінпорушення

  • 24 травня 2018
  • 466

Розпорядження міського голови про преміювання самого себе спричинило виникнення реального конфлікту інтересів.

Національне агентство з питань запобігання корупції (далі — НАЗК) встановило, що міський голова м. Комарно видав розпорядження «Про преміювання працівників Комарнівської міської ради», яким серед інших працівників міської ради преміював і себе за листопад 2016 року. Це розпорядження спричинило виникнення реального конфлікту інтересів.

Окрім того, міський голова не повідомив НАЗК про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час видачі розпорядження. Як посадова особа місцевого самоврядування, він знав про зобов’язання повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізнався або повинен був дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів, та вживати заходів щодо його недопущення. Встановлення та отримання премій є приватним майновим інтересом особи, стосовно якої вирішується питання про можливість та доцільність її встановлення та виплати. Міський голова мав усвідомлювати суперечність між приватним інтересом та службовими повноваженнями.

Відповідальність за такі правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачена частинами першою та другою статті 172-7 КУпАП. Неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від 100 до 200 нмдг, а вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів — накладення штрафу від 200 до 400 нмдг.

НАЗК нагадує, що складення протоколу і передача його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення в судовому порядку.

За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю