Кадровик01

ПФУ уточнив перелік документів для призначення пенсії

  • 11 липня 2018
  • 1820

Уточнено перелік документів, що підтверджують періоди підприємницької діяльності та перебування у відпустках з вагітності та пологів та відпустці без збереження зарплати для догляду за дитиною до шести років.

ПФУ постановою від 23.05.2018 № 11-1 уніс зміни до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затвердженому постановою правління ПФУ від 25.11.2005 № 22-1.

Уточнено, що період перебування у відпустці з вагітності та пологів у період з 01.01.2004 по 30.06.2013 підтверджують:

Період перебування у відпустці визначають як період, що відповідає тривалості такої відпустки, встановленій статтею 17 Закону України «Про відпустки», а для жінок, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, — тривалості, передбаченій пунктом 10 частини 1 статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», та передує даті надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Якщо жінка не оформлювала відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, надає ПФУ свідоцтво про народження дитини. У цьому випадку період перебування у відпустці визначають як період непрацездатності за відомостями реєстру застрахованих осіб, що не може перевищувати тривалості такої відпустки, встановленої законодавством.

Окрім того, уточнено перелік документів, що підтверджують періоди:

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон