Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Набуло чинності нове положення про комісію із соцстраху. Що змінилось?

  • 1 серпня 2018
  • 1447

Положення про комісію (уповноваженого) із соціального страхування суттєвих змін не зазнало.

Правління ФСС постановою від 19.07.2018 № 13 затвердило у новій редакції Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (далі — Положення).

Відповідно втратила чинність постанова правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності «Про затвердження Положення про комісію (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації» від 23.06.2008 № 25.

У новій редакції Положення суттєво не відрізняється від попереднього, зокрема, вилучено:

  • норми щодо проведення роботи з надання путівок за рахунок ФСС, обліку дітей застрахованих осіб, що потребують санаторно-курортного лікування;
  •  з форми протоколу засідання комісії із соціального страхування (рішення уповноваженого) вилучено розділ ІІІ (виділення путівки до санаторії та санаторії-профілакторії застрахованим особам, членам їх сімей та студентам).

Набуло чинності нове положення про комісію із соцстраху. Що змінилось? Читайте також: Комісія із соціального страхування на підприємстві

Нагадаємо, що з 01.01.2015 скасовано часткову оплату за рахунок ФСС путівок на санаторно-курортне лікування застрахованих осіб і членів їх сімей, путівок у дитячі оздоровчі заклади, а також придбання дитячих новорічних подарунків. Збережено лише оплату лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм (п. 4 ч. 1 ст. 20 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV).

Тож в роботі комісії (уповноваженого) із соціального страхування нічого не змінилось.

Ольга Догадіна,
провідний експерт
MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю