Кадровик01

Увага! В Україні розпочав роботу електронний реєстр професійних медоглядів

  • 10 вересня 2018
  • 1240

Професійний медогляд українці проходитимуть виключно в закладах охорони здоров’я, а дані автоматично відображатимуться в електронній системі.

Із вересня 2018 дані про медичні професійні огляди українців збережено в єдиній електронній системі, що впорядкує професійні медогляди й унеможливить використання підроблених довідок та санітарних книжок.

Професійний медогляд є обов’язковою умовою роботи водіїв, людей, які володіють зброєю, та декретованих осіб — вихователів, вчителів, викладачів, студентів, працівників громадського харчування, торгівлі тощо. Тепер дані про ці огляди міститиме єдиний реєстр медичних оглядів — надійно захищена електронна система.

Професійний медогляд українці проходитимуть виключно в закладах охорони здоров’я, а дані автоматично відображатимуть в електронній системі. Довідку-дублікат про пройдений медогляд кожен українець зможе одержати безоплатно.

Увага! В Україні розпочав роботу електронний реєстр професійних медоглядів Дізнайтеся, чи проводити попередні медогляди офісних працівників, які працюють за комп’ютерами

З часом єдиний реєстр медичних оглядів МОЗ планує інтегрувати до системи «Електронне здоров’я». А наразі працює мобільний додаток «Медичні огляди», з допомогою якого органи контролю можуть швидко перевірити легітимність медогляду працівника.

До кінця року Уряд планує підключити до системи близько 3000 закладів охорони здоров’я в усіх областях України і поступово заміна паперові бланки медичних оглядів на електронні. Після завершення тестового періоду єдина державна база даних медичних оглядів буде обов’язковою до використання усіма споживачами відповідної інформації.

 

За інформацією Урядового порталу

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю