Кадровик01

Як оцінювати результати діяльності держслужбовців — відеороз’яснення НАДС

  • 21 вересня 2018
  • 2614

Відмінна оцінка — запорука щорічної премії та рекомендацій щодо просування службовими сходами. Дві негативні оцінки тягнуть за собою звільнення з державної служби.

КМУ затвердив Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців (далі — Типовий порядок) постановою від 23.08.2017 № 640.

ННДС затверджено Методичні рекомендації щодо визначення результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В» (наказ від 29.08.2018 № 208-18).

У жовтні-грудні 2018 року державні органи вперше оцінюватимуть службову діяльність державних службовців. На допомогу у проведенні оцінювання Генеральний департамент з питань управління персоналом на державній службі НАДС підготував відеороз’яснення. Ознайомитися з ним можна на акаунтах НАДС у соцмережах YouTube  та Facebook.

Як оцінювати результати діяльності держслужбовців — відеороз’яснення НАДС Дізнайтеся, як звільнити держслужбовця у зв’язку з негативним оцінюванням службової діяльності

Важливо! Державний службовець, який отримає дві негативні оцінки поспіль, припиняє державну службу за ініціативою суб’єкта призначення (п. 3 ч. 1 ст. 87 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII).

У пригоді Вам неодмінно стане:

Юлія Видиборець,
головний редактор системи «Expertus: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон