Кадровик01

МОЗ затвердив новий порядок атестації лікарів

  • 9 квітня 2019
  • 2118

Відтепер щоб пройти атестацію, лікар має вести особисте освітнє портфоліо безперервного професійного розвитку

Міністерство охорони здоров’я наказом від 22.02.2019 № 446 затвердило новий порядок атестації лікарів (далі — Порядок № 446).

Відтепер лікарі мають навчатися постійно, а не тільки між атестаціями. Змінився порядок нарахування балів безперервного професійного розвитку. Їх щороку перевірятимуть відповідні атестаційні комісії.

Перелік посад, робота за якими зараховується до стажу роботи для атестації

на присвоєння кваліфікаційних категорій за окремими спеціальностями

МОЗ затвердив новий порядок  атестації лікарів

СКАЧАТИ перелік посад

Наказ встановлює порядок обліку балів за проходження безперервного професійного розвитку: у 2019 році — рекомендовано, з 01.01.2020 — обов’язково. З 01.01.2021 почнуть щорічно перевіряти особистий освітній портфоліо із балами безперервного професійного розвитку.

Разом з документами, що підтверджують освіту та відповідний стаж роботи за спеціальністю, лікар має додати новий документ: особисте освітнє портфоліо з результатами проходження безперервного професійного розвитку та копіями документів, що підтверджують обліковані бали безперервного професійного розвитку. Лікарі мають підтвердити документами безперервний професійний розвиток не менш ніж на 50 балів щорічно.

Лікар має самостійно вести особисте освітнє портфоліо та облік балів, та засвідчувати в роботодавця за місцем роботи. Лікар, зареєстрований як фізична особа — підприємець, має обліковувати бали самостійно. Для лікаря ФОП єдиним документом, що підтверджує роботу за фахом, стає посвідчення про наявну категорію.

ФОП-роботодавець: як документувати трудові відносини

Порядок № 446 оновив Номенклатуру лікарських спеціальностей та вніс зміни до наказів МОЗ з питань безперервного професійного розвитку лікарів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
АБО ЗАЙТИ ЧЕРЕЗ СОЦМЕРЕЖІ
Зареєструватися
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон