Доопрацьований Трудовий кодекс незабаром винесуть на голосування в Парламенті

20 квітня 2016 530
Про таку перспективу прийняття Трудового кодексу України повідомила Людмила Денісова, голова парламентського комітету зпитань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, після тристоронньої зустрічі у Верховній Раді. Представники Міжнародної організації праці, профспілок, роботодавців, органів влади, народні депутати обговорили технічні коментарі МОП до проекту Трудового кодексу України. В обговоренні взяли участь і експерти журналу «Кадровик-01», які працюють у Робочій групі з підготовки проекту Трудового кодексу до другого читання в Парламенті
Про таку перспективу прийняття Трудового кодексу України повідомила Людмила Денісова, голова парламентського комітету зпитань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, після тристоронньої зустрічі у Верховній Раді. Представники Міжнародної організації праці, профспілок, роботодавців, органів влади, народні депутати обговорили технічні коментарі МОП до проекту Трудового кодексу України. В обговоренні взяли участь і експерти журналу «Кадровик-01», які працюють у Робочій групі з підготовки проекту Трудового кодексу до другого читання в Парламенті.
 
Як зазначила Людмила Денісова під час відкриття заходу, до прийнятого за основу проекту Трудового кодексу України № 1658 надійшло 1600 пропозицій від народних депутатів. Кожну пропозицію розглянула Робоча група з доопрацювання Трудового кодексу. Відтак пропозиції і технічні коментарі Міжнародної організації праці розглянуть на засіданні Комітету з питань соціальної політики, після чого узгоджений проект з таблицею поправок винесуть на голосування у Парламенті. Людмила Денісова висловила сподівання, що цей проект Трудового кодексу буде підтриманий всіма сторонами соціального діалогу та прийнятий в цілому Верховною Радою України.
 
Згідно з проектом Трудовий кодекс має вступити в дію 1 січня 2017 року.
 
Проект Трудового кодексу був прийнятий народними депутатами за основу 5 листопада 2015 року і одразу переданий до Міжнародної організації праці. Доопрацювання проекту Трудового кодексу, що ним опікувалась Робоча група, і експертиза МОП відбувалися паралельно.
 
Технічні коментарі, підготовлені Міжнародною організацією праці, представили директор відділу реформування трудового права департаменту управління та трипартизму МБП (Женева) Колін Фенвік; старший спеціаліст з соціального діалогу та трудового права Групи технічної підтримки з питань Гідної праці та Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи (Будапешт) Крістіна Міхес; спеціаліст з трудового права відділу реформування трудового права Департаменту управління та трипартизму МБП (Женева) Валері Ван Готем.
 
За словами Національного координатора МОП в Україні Сергія Савчука, коментарі є підсумком чотиримісячної роботи експертів МОП та спрямовані на те, аби новий Трудовий кодекс України відповідав міжнародним стандартам, закріпленим в Конвенціях Міжнародної організації праці та Директивах ЄС.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення