Доопрацьований Трудовий кодекс незабаром винесуть на голосування в Парламенті

20 квітня 2016
598
Середній бал: 5 із 5

Про таку перспективу прийняття Трудового кодексу України повідомила Людмила Денісова, голова парламентського комітету зпитань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, після тристоронньої зустрічі у Верховній Раді. Представники Міжнародної організації праці, профспілок, роботодавців, органів влади, народні депутати обговорили технічні коментарі МОП до проекту Трудового кодексу України. В обговоренні взяли участь і експерти журналу «Кадровик-01», які працюють у Робочій групі з підготовки проекту Трудового кодексу до другого читання в Парламенті

Про таку перспективу прийняття Трудового кодексу України повідомила Людмила Денісова, голова парламентського комітету зпитань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, після тристоронньої зустрічі у Верховній Раді. Представники Міжнародної організації праці, профспілок, роботодавців, органів влади, народні депутати обговорили технічні коментарі МОП до проекту Трудового кодексу України. В обговоренні взяли участь і експерти журналу «Кадровик-01», які працюють у Робочій групі з підготовки проекту Трудового кодексу до другого читання в Парламенті.
 
Як зазначила Людмила Денісова під час відкриття заходу, до прийнятого за основу проекту Трудового кодексу України № 1658 надійшло 1600 пропозицій від народних депутатів. Кожну пропозицію розглянула Робоча група з доопрацювання Трудового кодексу. Відтак пропозиції і технічні коментарі Міжнародної організації праці розглянуть на засіданні Комітету з питань соціальної політики, після чого узгоджений проект з таблицею поправок винесуть на голосування у Парламенті. Людмила Денісова висловила сподівання, що цей проект Трудового кодексу буде підтриманий всіма сторонами соціального діалогу та прийнятий в цілому Верховною Радою України.
 
Згідно з проектом Трудовий кодекс має вступити в дію 1 січня 2017 року.
 
Проект Трудового кодексу був прийнятий народними депутатами за основу 5 листопада 2015 року і одразу переданий до Міжнародної організації праці. Доопрацювання проекту Трудового кодексу, що ним опікувалась Робоча група, і експертиза МОП відбувалися паралельно.
 
Технічні коментарі, підготовлені Міжнародною організацією праці, представили директор відділу реформування трудового права департаменту управління та трипартизму МБП (Женева) Колін Фенвік; старший спеціаліст з соціального діалогу та трудового права Групи технічної підтримки з питань Гідної праці та Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи (Будапешт) Крістіна Міхес; спеціаліст з трудового права відділу реформування трудового права Департаменту управління та трипартизму МБП (Женева) Валері Ван Готем.
 
За словами Національного координатора МОП в Україні Сергія Савчука, коментарі є підсумком чотиримісячної роботи експертів МОП та спрямовані на те, аби новий Трудовий кодекс України відповідав міжнародним стандартам, закріпленим в Конвенціях Міжнародної організації праці та Директивах ЄС.

⚡ ТОП-5 консультацій ⚡


logo