Кадровик01

Уряд змінив умови оплати праці журналістів

  • 15 травня 2019
  • 44

Умови оплати праці журналістів державних і комунальних засобів масової інформації не поширюються на суб’єктів державного іномовлення України


КМУ постановою від 08.05.2019 № 384 уніс зміни до постанови КМУ «Про умови оплати праці журналістів державних і комунальних засобів масової інформації» від 28.12.2016 № 1038 (далі — Постанова № 1038).

Уряд виклав у новій редакції Перелік посад журналістів державних і комунальних засобів масової інформації, які прирівнюються до посад керівних працівників, спеціалістів секретаріату (апарату) відповідного органу державної влади або органу місцевого самоврядування.

Видалив розділи, зокрема:
  • друковані засоби масової інформації, засновниками (співзасновниками) яких є районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації, районні, районні у містах Києві та Севастополі ради;
  • друковані засоби масової інформації, засновниками (співзасновниками) яких є міські (крім міст Києва та Севастополя) ради;
Доповнив перелік посад журналістів в розділі державні інформаційні агентства, засновниками (співзасновниками) яких є центральні органи виконавчої влади.

Дія Постанови № 1038 в частині визначення розміру посадового окладу не поширюється на суб’єктів державного іномовлення України.

Ольга Догадіна

провідний експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
АБО ЗАЙТИ ЧЕРЕЗ СОЦМЕРЕЖІ
Зареєструватися
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон