Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Пенсії держслужбовцям скасували, а підвищений розмір ЄСВ — ні

  • 13 листопада 2015
  • 289

Комісія ради Федерації профспілок Кіровоградської області з питань захисту трудових, соціально-економічних прав працівників підготувала Звернення до Прем’єр-міністра України про внесення змін до законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення держслужбовців

Комісія ради Федерації профспілок Кіровоградської області з питань захисту трудових, соціально-економічних прав працівників підготувала Звернення до Прем’єр-міністра України про внесення змін до  законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення держслужбовців.

Як відомо, з 01.06.2015 скасовано норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії/щомісячне довічне грошове утримання призначалися відповідно до законів України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-XII та «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 № 2493-III (п. 5 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 № 213-VIII). Однак, при цьому не відмінено норму Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI (далі — Закон № 2464), яким вказаним працівникам встановлено єдиний соціальний внесок (далі — ЄСВ) у розмірі 6,1% (п. 9 ст. 8 Закону № 2464).

Заяви і звернення ФПУ про ініціювання усунення кричущої несправедливості до цієї категорії працівників на адресу Мінсоцполітики не дають позитивного рішення. Мало того, що посадові оклади держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування нижчої та середньої ланки знаходяться на рівні мінімальної зарплати, так з них утримується майже подвійна ставка ЄСВ.

ФПУ не може зрозуміти, за що так жорстоко матеріально караються державні службовці, які свої обов’язки здійснюють від імені держави та за її дорученням.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю