Пенсії держслужбовцям скасували, а підвищений розмір ЄСВ — ні

13 листопада 2015 289
Комісія ради Федерації профспілок Кіровоградської області з питань захисту трудових, соціально-економічних прав працівників підготувала Звернення до Прем’єр-міністра України про внесення змін до законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення держслужбовців

Комісія ради Федерації профспілок Кіровоградської області з питань захисту трудових, соціально-економічних прав працівників підготувала Звернення до Прем’єр-міністра України про внесення змін до  законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення держслужбовців.

Як відомо, з 01.06.2015 скасовано норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії/щомісячне довічне грошове утримання призначалися відповідно до законів України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-XII та «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 № 2493-III (п. 5 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 № 213-VIII). Однак, при цьому не відмінено норму Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI (далі — Закон № 2464), яким вказаним працівникам встановлено єдиний соціальний внесок (далі — ЄСВ) у розмірі 6,1% (п. 9 ст. 8 Закону № 2464).

Заяви і звернення ФПУ про ініціювання усунення кричущої несправедливості до цієї категорії працівників на адресу Мінсоцполітики не дають позитивного рішення. Мало того, що посадові оклади держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування нижчої та середньої ланки знаходяться на рівні мінімальної зарплати, так з них утримується майже подвійна ставка ЄСВ.

ФПУ не може зрозуміти, за що так жорстоко матеріально караються державні службовці, які свої обов’язки здійснюють від імені держави та за її дорученням.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору