Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Підсумки IV виставки-форуму по управлінню людським капіталом HUMAN CAPITAL FORUM 2015

  • 12 листопада 2015
  • 64

20-21 жовтня 2015 року відбулася IV виставка-форум по управлінню людським капіталом HUMAN CAPITAL FORUM 2015 в центрі подій «Нивки Хол»

20-21 жовтня 2015 року відбулася IV виставка-форум по управлінню людським капіталом HUMAN CAPITAL FORUM 2015 в центрі подій «Нивки Хол».

Вже четвертий рік поспіль виставка-форум підтверджує статус головного бізнес-майданчика галузі і демонструє ключові тенденції розвитку HR-ринку в Україні. Проведені заходи викликали величезний інтерес, як серед початківців, так і серед ТОП-менеджерів по підбору і розвитку персоналу. Традиційно захід складався з двох частин: виставки та форуму.

Дякуємо всім, хто взяв участь у виставці-форумі - відвідувачів, учасників, спікерів, модераторів, партнерів, волонтерів та підписників HCF-2015!

ВИСТАВКА

Церемонія офіційного відкриття виставки відбулася в перший день проведення об 11.00. З вітальним спічем виступили:

• Юлія Біжко, керівник та ідейний натхненник HUMAN CAPITAL FORUM

• Катерина Ковалевська, HR Forum

• Володимир Малічевскій, консалтинговий центр IPCM

• Віталій Михайлов, EBA

• Андрій Станченко, NRG

На виставці і відкритих майданчиках взяли участь 45 провайдерів, на виставці була представлена 21 компанія. Упродовж двох днів тут активно вели ділові переговори і створювали нові знайомства учасники та відвідувачі HCF. Варто відзначити, що в рамках виставки були організовані спеціальні майстерні:

• Майстерня технологій «HR Technologies»

• Майстерня NRG «13 друзів Станченко»

• Майстерня «Коучинг-центр 100%»

Організатори майстерень провели відкриті майстер-класи та доповіді, що ґрунтуються на практичному досвіді фахівців галузі.

Варто відзначити активність провайдерів, які приймають участь у виставці щорічно, не пропустивши жоден з чотирьох HCF . Це такі компанії як PG-Group, HR Technologies, NewRealGoal, «Коучинг-центр 100%».

Незважаючи на нон-стоп режим роботи HUMAN CAPITAL FORUM 2015, все ж учасникам і відвідувачам вдалося знайти хвилинку для свого здоров'я. Щоденні зарядки в середині робочого дня проводив В'ячеслав Смирнов, викладач йоги в Yogalife center, чемпіон світу з йога-спорту 2004 року. Також величезним інтересом серед делегатів виставки-форуму користувався HR-GOLF. Викладачем школи став Віталій Михайлов, HR Committee Chair, EBA - The European Business Association, Ukraine.

Особливою популярністю у відвідувачів користувалася HR-гримерка від  компанії «Салонний Маркетинг». Знайти фото HR-красунь можна за допомогою хештегу #iam

В цілому за 2 дні проведення HUMAN CAPITAL FORUM 2015, виставку-форум з управління людським капіталом відвідали 1300 фахівців та HR-директорів. В рамках програми заходів було озвучено 90 тем від 75 спікерів, а також відбулися 2 панельних дискусії, 2 фасілітаційні сесії, 1 круглий стіл, 1 гра-квест і 69-а зустріч клубу менеджерів HR-LAND у форматі реаліті-шоу. Варто підкреслити, що події такого рівня і масштабу збагачують ділові співтовариства новими знаннями, яскраво характеризують існуючу ситуацію і окреслюють тенденції подальшого розвитку сфери HR в Україні.

У закритій частині форуму у червоному залі взяли участь 180 фахівців!

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ

Всього на форумі було 4 конференц-зали. Величезною популярністю та інтересом у відвідувачів користувалася програма заходів в трьох відкритих конференц-залах - Білому, Зеленому, Жовтому. За два дні роботи тут пройшло близько 40 практичних майстер-класів та фасілітаційна сесія на тему «Ринок T & D 15/16: сезони і плоди». Організатори фасілітації: Ольга Гулая, Юлія Кривенцева і Андрій Крючков. Організатори вже сформували підсумки фасилітації - «Доктор Час: Сезони і плоди td ринку - HCF 20 жовтня» - https://goo.gl/2p2auF

В одному з конференц-залів пройшла 69-а зустріч клубу менеджерів HR-LAND в новому форматі – реаліті-шоу. Тематика зустрічі: «Розвиток лідерських компетенцій».

FORUM

У закритому конференц-залі FORUM, де зібралися HR-директора і ТОП-менеджмент українського бізнесу, виступили 40 спікерів з 17 темами. Організаторам є чим пишатися - за два дні червоний зал форуму відвідали 180 гостей! Відбулися 2 панельних дискусії, 1 круглий стіл і 1 фасілітаційна сесія. Делегати Форуму отримали набір практичних інструментів для свого бізнесу, а також натхнення, познайомилися з колегами, отримали приємні подарунки від організаторів та партнерів і зарядилися на нові звершення.

Четвертий форум був присвячений глобальним рішенням у сфері HR, які призвели до масштабних змін в компаніях спікерів. Змінам радикальним і технологічним, що впливає на фінансовий результат компаній. Безумовно, це підвищує цінність HR в компанії і на ринку. HR вийшов за рамки функції і переріс у стратегічний центр бізнесу. Про це говорять кейси спікерів, які виступали два дні у червоному залі форуму. На початку запуску проекту організатори заявили, а на самому форумі підтвердили лейтмотив HCF-2 015 – «Конвертація в результати для бізнесу»!

Церемонія офіційного відкриття FORUM відбулася в перший день проведення о 10.00. З вітальним спічем виступили:

• Юлія Біжко, керівник та ідейний натхненник HUMAN CAPITAL FORUM

• Інна Косорига, директор по організаційному розвитку IVA Travel Partners

• Юрій Логуш, президент Київської Школи Економіки

• Андрій Станченко, керівник відкритого TD університету NRG

З помітним успіхом пройшла фасілітаційна сесія «Фасилітації гігантських груп в держструктурах, бізнесі та соціальних проектах. Досвід Київської обласної державної адміністрації ». Провели захід Наталія Погребна, заступник начальника управління стратегічного планування департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації, і Андрій Станченко, керівник Відкритого T & D Університету NRG. Багато відзначили, що така формула навчання, спілкування та творення, це прекрасний спосіб знайти нові шляхи вирішення завдань.

20 жовтня в рамках форуму відбулася панельна дискусія на тему:

«Світові тренди в HR. Міжнародний досвід ». У ній взяли участь: Марія Богуслав, Дмирий Козлов і Андрій Станченко. Модератором заходу виступила Інна Косорига, директор з організаційного розвитку IVA Travel Partners. Дискусія запам'яталася не тільки завдяки корисної інформації, але і активністю і інтересом до теми всіх присутніх у залі.

21 жовтня пройшла панельна дискусія на тему:

«Підростаюче покоління: Як вчити? Чому навчати? ». Учасниками дискусії виступили Ольга Жигмановська, Виконавчий директор, Київська Приватна Школа «Афіни», Наталія Вольнянська, HRD, «Хлібпром», Олексій Греков, Директор зі стратегічного розвитку і співзасновник Приватної Школи «Афіни», Оксана Балакшина, Директор і співзасновник Приватної Школи «Афіни». Модерувала панель Валерія Казадарова, власник компанії «Таланти Для Бізнесу». У залі сформувалася жива дискусія, під час якої учасники змогли обговорити як задані спікерами теми, так і питання із залу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю