text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Держава компенсуватиме підприємствам середній заробіток за строковиків і контрактників

  • 12 листопада 2015
  • 955

Кабінет Міністрів України постановою від 04.11.2015 № 911 вніс зміни до Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою КМУ від 04.03.2015 № 105

Кабінет Міністрів України постановою від 04.11.2015 № 911 вніс зміни до Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям (далі — організація) у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою КМУ від 04.03.2015 № 105 (далі — Порядок).

Означеними змінами дію Порядку поширено на працівників, призваних на строкову військову службу, прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом.

Окрім того, строк виплати компенсації з бюджету середнього заробітку тепер відповідає строку, зазначеному у частинах третій і четвертій статті 119 Кодексу законів про працю України (КЗпП), а саме:

  • до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації (ч. 3 ст. 119 КЗпП);
  • не більше ніж на строк укладеного контракту (ч. 4 ст. 119 КЗпП).

В частині підтвердження призову та проходження військової служби звіти про фактичні витрати на виплату компенсації з бюджету середнього заробітку працівникам, які подаються до органів соціального захисту населення, необхідно погоджувати з районним (міським) військовим комісаріатом або військовою частиною, що здійснювали призов працівників на військову службу. Попередня редакція Порядку не передбачала необхідності погодження звіту з військовою частиною.

Однак не за всіх працівників, увільнених від роботи відповідно до частини третьої або четвертої статті 119 КЗпП, організація зможе отримати компенсацію середнього заробітку. Дія цієї постанови поширюється на громадян України, які починаючи з:

  • 18.03.2014 були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;
  • 08.02.2015 були прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану;
  • 11.06.2015 були призвані на строкову військову службу, а також призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом.

До того ж компенсація середнього заробітку надаватиметься тепер лише в межах асигнувань.

Підготувала Ольга Савченко,

редактор-експерт «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон