Уряд спростить найм сезонних працівників

1 жовтня 2019
10761
Середній бал: 5 із 5

КМУ оприлюднив програму діяльності по кожному міністерству. З-поміж пріоритетів – ліберальне до роботодавця трудове законодавством.


Трудові відносини в новому Уряді скеровує Мінекономіки. Під опікою цього ж Міністерства опинилася і служба зайнятості.

Міністр економічного розвитку Тимофій Милованов озвучив основні цілі в сфері праці та зайнятості. Ключова — українські працівники матимуть легальну роботу та витрачатимуть менше часу на пошук нової легальної роботи.

Ліберальне трудове законодавство надасть можливість роботодавцям легко створювати нові якісні робочі місця, підвищувати кращих працівників, та платити більш високі зарплати.

Через створення рівних правил гри та надання стимулів для бізнесу, який створює офіційні робочі місця, Уряд створить умови, за яких роботодавцям та працівникам буде більш вигідно працювати за законами, ніж ховатися «в тіні». Спрощення трудового законодавства у сфері найму сезонних працівників та понаднормової праці сприятиме легалізації найму працівників, пов’язаних із сезонними ненормованими роботами.

Уряд спростить найм сезонних  працівників

6 помилок при оформленні сезонних працівників

Мінекономіки модернізує Державну службу зайнятості через перехід до моделі роботи на принципах аутсорсу – із залученням приватних кадрових агентств до пошуку роботи та метчінгу працівників з найкращими роботодавцями, залученням приватних надавачів освітніх послуг до навчання робітників сучасним навичкам, які затребувані на ринку праці. Створять еко-систему з веб-порталів, що забезпечують профайлінг, тренування для пошуку роботи, підвищення професійних навичок, метчінг та супроводження на новій роботі для безробітних і внутрішніх та зовнішніх трудових мігрантів з метою їх залучення на український ринок праці.

Міністр очікує, що ці дії знизять рівень безробіття та покращать можливість українців знайти гідну роботу.

logo