Замовляйте онлайн або телефонуйте безплатно 0 800 212 312

Активуйте подарунковий демодоступ

Кадровик-01

Черговий ранг держслужбовцю через три роки без оцінювання. Роз’яснює НАДС

8 жовтня 2019
7371
Середній бал: 5 із 5

Державному службовцю, який відпрацював три роки, присвоюють черговий ранг, у т. ч. якщо він не проходив щорічне оцінювання службової діяльності.

Реформа і перезавантаження влади. Чого чекати держслужбовцям?

НАДС (лист від 07.10.2019 № 78-р/з) нагадав, що черговий ранг у межах відповідної категорії посад присвоюють державному службовцю через кожні три роки з урахуванням результатів оцінювання його службової діяльності.

Черговий ранг держслужбовцю через три роки без оцінювання. Роз’яснює НАДС

Протягом строку застосування дисциплінарного стягнення, а також протягом шести місяців з дня отримання державним службовцем негативної оцінки за результатами оцінювання службової діяльності черговий ранг державному службовцю не присвоюють. Такі періоди не зараховують до трирічного строку для присвоєння чергового рангу (ч. 6 ст. 39 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII; далі — Закон № 889).

Результати службової діяльності державних службовців щороку підлягають оцінюванню для визначення якості виконання поставлених завдань, а також з метою прийняття рішення щодо преміювання, планування їхньої кар’єри (ч. 1 ст. 44 Закону № 889).

Черговий ранг держслужбовцю через три роки без оцінювання. Роз’яснює НАДСДізнайтеся, як звільнити держслужбовця у зв’язку з негативним оцінюванням службової діяльності

Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців затверджений постановою КМУ від 23.08.2017 № 640 (далі — Типовий порядок).

Оцінювання проводять на підставі ключових показників, визначених з урахуванням посадових обов’язків державного службовця, а також дотримання ним загальних правил етичної поведінки та вимог законодавства у сфері запобігання корупції (п. 7 Типового порядку).

У разі звільнення державного службовця або його переведення на іншу посаду державної служби до затвердження висновку процедуру оцінювання за посадою державної служби, яку він займав, припиняють (п. 8 Типового порядку).

Якщо на дату прийняття наказу (розпорядження) про визначення результатів виконання завдань державний службовець працює на займаній посаді у звітному році з визначеними йому завданнями менше трьох місяців, результати виконання завдань на визначають, висновок не затверджують (п. 14 Типового порядку).

Дата присвоєння рангу держслужбовцю: визначайте правильно

НАДС роз’яснила на прикладі, якщо державного службовця у вересня перевели на іншу посаду державної служби, в поточному році його службову діяльність не оцінюватимуть.

НАДС наголошує, що відсутність результатів щорічного оцінювання у зв’язку тим, що воно не проводилось, не впливає на термін присвоєння чергового рангу.

Ольга Догадіна,

провідний експерт системи «Expertus: Кадри»

logo
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

57 секунд на реєстрацію і документ Ваш!


А також шпаргалки, зразки кадрових документів, форми звітів

та цілий банк посадових інструкцій без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
АБО ЗАЙТИ ЧЕРЕЗ СОЦМЕРЕЖІ
Зареєструватися і скачати
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

57 секунд на реєстрацію і документ Ваш!


А також шпаргалки, зразки кадрових документів, форми звітів

та цілий банк посадових інструкцій без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
АБО ЗАЙТИ ЧЕРЕЗ СОЦМЕРЕЖІ
Зареєструватися і скачати