text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Часткову мобілізацію завершено: чи триває особливий період в Україні

  • 10 листопада 2015
  • 3687

Міноборони України в листі від 01.10.2015 № 322/2/8417 роз’яснило, чи продовжує діяти особливий період в Україні після завершення часткової мобілізації

Міноборони України в листі від 01.10.2015 № 322/2/8417 роз’яснило, чи продовжує діяти особливий період в Україні після завершення часткової мобілізації.

З тексту листа випливає, що особливий період розпочався з 17 березня 2014 року (з часу введення в дію Указу Президента від 17.03.2014 № 303/2014 «Про часткову мобілізацію») і триває дотепер.
Скасування особливого періоду буде здійснено Указом Президента «Про демобілізацію» після стабілізації ситуації на сході України.

Час дії особливого періоду є досить важливим у механізмі забезпечення прав військовослужбовців. Багато правових норм мають обмеження та додаткові обов'язки для військовослужбовців під час дії особливого періоду. А тому важливо розуміти і знати, коли особливий період закінчиться.

Особливо це стосується питання звільнення контрактників, у яких час дії контракту вже давно закінчився. Всі вони за чинним законодавством продовжують служити, а їхні контракти вважаються такими, що автоматично продовжились на час дії особливого періоду. Коли закінчиться особливий період на разі невідомо і питання звільнення контрактників, залишається неврегульованим.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон