Заява про люстраційну перевірку — за новою формою

7 листопада 2019
9967
Середній бал: 5 із 5

Кабмін уніс зміни до Порядку проведення люстраційної перевірки та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби.

Заява про люстраційну перевірку — за новою формою

КМУ постановою від 03.11.2019 № 903 затвердив зміни до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених Законом України «Про очищення влади».

Закон України «Про захист персональних даних»: що має знати кадровик ➤

Постанова затверджує нову форму заяви про проведення люстраційної перевірки. Відтепер заяву необов’язково писати власноруч, достатньо власноручного підпису та дати подання заяви. При цьому якщо особа обіймає посаду, перебування на якій становить державну таємницю, вона не повинна надавати згоду на оприлюднення відомостей щодо себе.

Персональні дані, які містять документи що додають до заяви, мають обробляти, зберігати та поширювати з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Постанова КМУ № 903 також вносить зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби.

Внесені зміни уточнюють процедурні питання проведення конкурсу для потенційних держслужбовців та затверджують Типові вимоги до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорії «А».

 

Галина Бєлікова,

редактор-експерт MCFR Кадри

 

logo