Кадровик01

Система державної служби: Перезавантаження

  • 4 листопада 2015
  • 118

02 листопада 2015 року за «круглим столом» Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко підтримала повне перезавантаження системи державної служби — відкритий та прозорий відбір на всі посади (від вищого корпусу державної служби до посад нижчих категорій)

02 листопада 2015 року за «круглим столом» Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко підтримала повне перезавантаження системи державної служби — відкритий та прозорий відбір на всі посади (від вищого корпусу державної служби до посад нижчих категорій).

Учасниками «круглого столу» на тему «Реформа державної служби в контексті всеохоплюючої реформи державного управління в Україні» стали Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко, заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд, Голова Української частини Парламентського комітету асоціації, Перший заступник голови Комітету ВР з питань європейської інтеграції Остап Семерак, Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінські, експерти програми «Sigma» та інші представники органів державної влади і громадськості.

Зустріч розпочалася із подяки від Ганни Онищенко профільному комітету Верховної Ради, в якому опрацьовувався проект закону про державну службу, за докладені титанічні зусилля під час опрацювання всіх поправок до законопроекту.

Міністр наголосила, що Уряд вважає за необхідне підтримати повне перезавантаження системи державної служби, як це відбулося під час реформи патрульної поліції — провести відкриті та прозорі відбори на всі без винятку посади, починаючи від категорії «А» (вищий корпус державної служби) до посад категорії «Б» і «В». «Відповідний лист, з викладеною позицією, адресований Голові Верховної Ради за підписом Прем’єр-міністра ми направили вже сьогодні і сподіваємося, що у Парламенті розглянуть і обговорять цю пропозицію», — зазначила Онищенко.

У своїй доповіді Міністр розповіла про Стратегію реформування державного управління, яка вже кілька місяців опрацьовується разом з європейськими колегами, експертами програми «Sigma».

«На моє переконання, Стратегія на 90% готова, залишилось погодити кілька принципових положень і, сподіваюся, найближчим часом вона буде відпрацьована остаточно», — підсумувала Ганна Онищенко.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон