Кадровик01

До Класифікатора професій унесено 89 змін і доповнень

  • 3 листопада 2015
  • 3465

Набрала чинності Зміна № 3 до Класифікатора професій ДК 003:2010. З-поміж 76 нових професійних назв робіт натрапляємо на «Уповноваженого з антикорупційної діяльності», на основі якої утворюватимемо назву посади для працівника, відповідального за реалізацію антикорупційної програми відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»

Набрала чинності Зміна № 3 до Класифікатора професій ДК 003:2010. З-поміж 76 нових професійних назв робіт натрапляємо на «Уповноваженого з антикорупційної діяльності», на основі якої утворюватимемо назву посади для працівника, відповідального за реалізацію антикорупційної програми відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Національний класифікатор України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затверджений наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28.07.2010 № 327 (далі — КП), що діє з 1 листопада 2010 року, — один з основних нормативних актів, якими керується у своїй діяльності кожна кадрова служба, адже саме на основі КП добираємо назви посад для штатних розписів. Недаремно, що і кожна зміна в сфері професійної класифікації привертає неабияку увагу кадровиків.

У 2015 році чинна редакція КП зазнала змін вдвічі. З 01.03.2015 діють Зміни та доповнення № 2 до Класифікатора професій, а наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.09.2015 № 1084 затверджено Зміну № 3 до КП, що набрала чинності 01.10.2015.

До КП унесено 89 змін і доповнень:

  • скасовано — 7 професійних назв робіт;
  • змінено — 5 професійних назв робіт;
  • внесено — 76 професійних назв робіт.

Також змінено назву одного класифікаційного угруповання.

Зміни і доповнення стосуються таких сфер, як цивільний захист, лісове господарство, банківська діяльність, культура, освіта, виробництво ракетно-космічної техніки.

Зміною № 3 введено і очікувану багатьма організаціями назву посади для відповідального за реалізацію антикорупційної програми.

Докладні роз’яснення від розробників КП щодо Зміни № 3 до Класифікатора професій - читайте в журналі «Кадровик-01» № 11/2015

Актуальна версія Класифікатора професій (з урахуванням Зміни № 3) — у зручному електронному вигляді з функцією швидкого пошуку - вже у системі «Expertus: Кадри».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон