До Класифікатора професій унесено 89 змін і доповнень

3 листопада 2015 1340
Набрала чинності Зміна № 3 до Класифікатора професій ДК 003:2010. З-поміж 76 нових професійних назв робіт натрапляємо на «Уповноваженого з антикорупційної діяльності», на основі якої утворюватимемо назву посади для працівника, відповідального за реалізацію антикорупційної програми відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»

Набрала чинності Зміна № 3 до Класифікатора професій ДК 003:2010. З-поміж 76 нових професійних назв робіт натрапляємо на «Уповноваженого з антикорупційної діяльності», на основі якої утворюватимемо назву посади для працівника, відповідального за реалізацію антикорупційної програми відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Національний класифікатор України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затверджений наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28.07.2010 № 327 (далі — КП), що діє з 1 листопада 2010 року, — один з основних нормативних актів, якими керується у своїй діяльності кожна кадрова служба, адже саме на основі КП добираємо назви посад для штатних розписів. Недаремно, що і кожна зміна в сфері професійної класифікації привертає неабияку увагу кадровиків.

У 2015 році чинна редакція КП зазнала змін вдвічі. З 01.03.2015 діють Зміни та доповнення № 2 до Класифікатора професій, а наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.09.2015 № 1084 затверджено Зміну № 3 до КП, що набрала чинності 01.10.2015.

До КП унесено 89 змін і доповнень:

  • скасовано — 7 професійних назв робіт;
  • змінено — 5 професійних назв робіт;
  • внесено — 76 професійних назв робіт.

Також змінено назву одного класифікаційного угруповання.

Зміни і доповнення стосуються таких сфер, як цивільний захист, лісове господарство, банківська діяльність, культура, освіта, виробництво ракетно-космічної техніки.

Зміною № 3 введено і очікувану багатьма організаціями назву посади для відповідального за реалізацію антикорупційної програми.

Докладні роз’яснення від розробників КП щодо Зміни № 3 до Класифікатора професій - читайте в журналі «Кадровик-01» № 11/2015

Актуальна версія Класифікатора професій (з урахуванням Зміни № 3) — у зручному електронному вигляді з функцією швидкого пошуку - вже у системі «Expertus: Кадри».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка

© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

Витратіть на реєстрацію лише 57 секунд і отримайте доступ до:

форм та зразків для скачування
✓ актуальних статей від редакції журналу «Кадровик-01»
✓ докладних відповідей на складні робочі ситуації
✓ найсвіжіших новин для фахівців кадрової справи
довідників, вкрай необхідних для щоденної роботи та інших корисних матеріалівУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Ми не можемо вас відпустити з порожніми руками!

Залишайте свій e-mail та першими дізнавайтеся про наші акційні пропозиції та безплатні вебінари!