Кадровик01

Змінено порядок проведення ДФС люстраційної перевірки державних службовців

  • 29 жовтня 2015
  • 377

Міністерство фінансів України наказом від 06.07.2015 № 626 внесло зміни до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, зазначених у деклараціях державних службовців, що проходять люстрацію, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.11.2014 № 1100, а також змінило форму висновку про результати перевірки

Міністерство фінансів України наказом від 06.07.2015 № 626 внесло зміни до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, зазначених у деклараціях державних службовців, що проходять люстрацію, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.11.2014 № 1100 (далі — Порядок), а також змінило форму висновку про результати перевірки.

Державна фіскальна служба України у висновку про результати перевірки відображатиме інформацію про встановлення недостовірності відомостей лише якщо вартість майна, набутого особою за час перебування на посадах, визначених у Законі України «Про очищення влади» від 16.09.2014 № 1682-VII (далі — Закон), перевищує суму доходів, отриманих із законних джерел. В попередній редакції ДФС відображала у висновку будь-яку невідповідність набутого майна, зазначеного в декларації, незалежно від суми отриманих доходів із законних джерел.

Окрім того, пункт 13 Порядку викладено в новій редакції: у разі надходження від фізичних та юридичних осіб чи дорадчого громадського органу з питань люстрації при Мін’юсті України інформації про особу, стосовно якої проводиться перевірка, ДФС зобов’язана розглянути та перевірити таку інформацію, та у разі підтвердження її достовірності врахувати у висновку на запит керівника органу, в якому проводиться перевірка. До цього про результати перевірки такої інформації ДФС повідомляла фізичну (юридичну) особу, від якої вона надійшла, та керівника органу, де працює держслужбовець.

У разі надходження від керівника органу, в якому працює державний службовець, повідомлення про припинення перевірки, контролюючий орган припиняє перевірку.

Якщо особа, стосовно якої проводиться перевірка, займає посаду, перебування на якій становить державну таємницю, така посада у висновку про результати перевірки не зазначається. Раніше такого обмеження встановлено не було.

Окрім того, уточнено підстави проведення додаткової перевірки. Також ДФС зобов’язали зберігати всі матеріали стосовно проведення люстраційної перевірки.

Підготувала Ольга Савченко,

редактор-експерт «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон