Змінено порядок проведення ДФС люстраційної перевірки державних службовців

29 жовтня 2015 333
Міністерство фінансів України наказом від 06.07.2015 № 626 внесло зміни до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, зазначених у деклараціях державних службовців, що проходять люстрацію, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.11.2014 № 1100, а також змінило форму висновку про результати перевірки

Міністерство фінансів України наказом від 06.07.2015 № 626 внесло зміни до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, зазначених у деклараціях державних службовців, що проходять люстрацію, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.11.2014 № 1100 (далі — Порядок), а також змінило форму висновку про результати перевірки.

Державна фіскальна служба України у висновку про результати перевірки відображатиме інформацію про встановлення недостовірності відомостей лише якщо вартість майна, набутого особою за час перебування на посадах, визначених у Законі України «Про очищення влади» від 16.09.2014 № 1682-VII (далі — Закон), перевищує суму доходів, отриманих із законних джерел. В попередній редакції ДФС відображала у висновку будь-яку невідповідність набутого майна, зазначеного в декларації, незалежно від суми отриманих доходів із законних джерел.

Окрім того, пункт 13 Порядку викладено в новій редакції: у разі надходження від фізичних та юридичних осіб чи дорадчого громадського органу з питань люстрації при Мін’юсті України інформації про особу, стосовно якої проводиться перевірка, ДФС зобов’язана розглянути та перевірити таку інформацію, та у разі підтвердження її достовірності врахувати у висновку на запит керівника органу, в якому проводиться перевірка. До цього про результати перевірки такої інформації ДФС повідомляла фізичну (юридичну) особу, від якої вона надійшла, та керівника органу, де працює держслужбовець.

У разі надходження від керівника органу, в якому працює державний службовець, повідомлення про припинення перевірки, контролюючий орган припиняє перевірку.

Якщо особа, стосовно якої проводиться перевірка, займає посаду, перебування на якій становить державну таємницю, така посада у висновку про результати перевірки не зазначається. Раніше такого обмеження встановлено не було.

Окрім того, уточнено підстави проведення додаткової перевірки. Також ДФС зобов’язали зберігати всі матеріали стосовно проведення люстраційної перевірки.

 

Підготувала Ольга Савченко,

редактор-експерт «МЦФЕР: Кадри»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення