СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Оновлено форму звіту про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні

  • 26 жовтня 2015
  • 267

Міністерство соціальної політики України наказом від 07.08.2015 № 815 змінило форму та строки подання звіту № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців»

Міністерство соціальної політики України наказом від 07.08.2015 № 815 змінило форму та строки подання звіту № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців».

У новій формі звіту розширено зміст розділу І про працевлаштування громадян за кордоном, який заповнюється суб’єктами господарювання, які мають ліцензію з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. В цьому розділі відображатиметься інформація про кількість працевлаштованих громадян за кордоном у звітному році за країнами працевлаштування, статтю, віковими групами, рівнем освіти, тривалістю роботи, видами економічної діяльності та професійними групами. В попередній формі звіту зазначалась лише загальна кількість громадян, працевлаштованих за кордоном.

В розділі ІІ відображатиметься інформація про кількість працевлаштованих в Україні громадян відповідно до професій (посад) за класифікатором професій (ДК 003:2010) та розміру заробітної плати, включаючи додаткові матеріальні заохочення.

Розділ ІІІ форми № 1-ПА залишено без змін. В цьому розділі відображатиметься інформація про кількість громадян, направлених на роботу суб’єктом господарювання у звітному році відповідно до укладених трудових договорів, а також кількість роботодавців (включаючи фізичних осіб), у яких працювали такі особи у звітному році.

Нагадаємо, що звіт за формою № 1-ПА подають суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, та суб’єкти господарювання, які здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців не пізніше 15 січня після звітного року районним, міським, міськрайонним, районним у містах органам державної служби зайнятості за місцем здійснення діяльності. Якщо останній день строку попадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подачі звіту є перший після нього робочий день.

 

Підготувала Ольга Савченко,

редактор-експерт «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю