Кадровик01

З директорами шкіл укладатимуть контракти за результатами конкурсу

  • 21 жовтня 2015
  • 239

Кабінет Міністрів України постановою від 13.10.2015 № 827 затвердив Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів державної форми власності

Кабінет Міністрів України постановою від 13.10.2015 № 827 затвердив Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів державної форми власності (далі — Порядок).

Згідно з означеною постановою керівником навчального закладу може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Призначення керівників навчальних закладів здійснює МОН, інші центральні органи виконавчої влади, до сфери управління яких належать навчальні заклади, за результатами конкурсного відбору, що проводиться відповідно до цього Порядку, шляхом укладення контракту.

Рішення та оголошення про проведення конкурсного відбору оприлюднюються в місцевих ЗМІ або на офіційному веб-сайті органу, що призначає керівника навчального закладу, та навчального закладу (в разі наявності такого веб-сайту) не пізніше ніж за один місяць до початку проведення конкурсного відбору.

Для проведення конкурсного відбору утворюється конкурсна комісія, до складу якої включаються представники засновника, педагогічного колективу, громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) навчального закладу, а також органу місцевого самоврядування та громадського об’єднання керівників навчальних закладів відповідної адміністративно-територіальної одиниці. До участі у роботі комісії з правом дорадчого голосу можуть бути залучені представники інших громадських об’єднань та експерти у сфері загальної середньої освіти.

Конкурсний відбір полягає у:

  • поданні претендентом документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;
  • поданні претендентом мотиваційного листа і перспективного плану розвитку навчального закладу та проведенні ним відкритої публічної презентації;
  • вивченні конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку навчального закладу.

Результати конкурсного відбору оприлюднюються в місцевих ЗМІ або на офіційному веб-сайті органу, що призначає керівника навчального закладу, та навчального закладу (в разі наявності такого веб-сайту).

 

Підготувала Ольга Савченко,

редактор-експерт «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон