Кадровик01

Мінсоцполітики планує спростити процедуру надання фінансової допомоги роботодавцям за працевлаштування інвалідів

  • 16 жовтня 2015
  • 68

Мінсоцполітики оприлюднило проект наказу «Про внесення змін до деяких наказів Мінсоцполітики з питань надання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики за рахунок сум адміністративно-господарських санкцій та пені, що надходять до державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, та державної підтримки підприємствам та організаціям, які засновані громадськими організаціями інвалідів»

Мінсоцполітики оприлюднило проект наказу «Про внесення змін до деяких наказів Мінсоцполітики з питань надання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики за рахунок сум адміністративно-господарських санкцій та пені, що надходять до державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, та державної підтримки підприємствам та організаціям, які засновані громадськими організаціями інвалідів».

Мінсоцполітики планує спростити механізм надання державної допомоги та визначити більш конкретні та реальні строки розгляду документів та прийняття рішень щодо надання таким підприємствам державної допомоги.

Відділення Фонду соціального захисту інвалідів (далі — Фонд) розглядатиме та перевірятиме подані підприємствами документи протягом 20 робочих днів, замість 10.

Пропонується перевіряти подані документи Фондом (центральним апаратом) протягом семи робочих днів (на сьогодні строки перевірки документів не встановлено). Після цього Фонд  повідомлятиме про своє рішення відділення Фонду.

У разі звернення підприємства громадської організації інвалідів відділення Фонду протягом 3 робочих днів після отримання погодження з Фонду (центральний апарат) надсилатиме відповідні документи облдержадміністраціям (на сьогодні строки не встановлено).

Скоротиться з 10 до 3 робочих днів строк:

  • інформування відділенням Фонду підприємства громадської організації інвалідів про результати розгляду його заяви та надсилання копії відповідного рішення Мінсоцполітики про доцільність надання державної допомоги;
  • надсилання відділенням Фонду копії підписаного договору про надання державної допомоги до Фонду та Мінсоцполітики, а також інформування про це облдержадміністрації.

Як зазначено в пояснювальній записці до проекту наказу, його реалізація матиме позитивний вплив:

  • підвищиться рівень щодо якісного відпрацювання документів шляхом встановлення реальних строків їх розгляду та в окремих випадках їх зменшення для отримання підприємствами державної допомоги з боку Фонду;
  • збільшиться кількість новостворених робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів;
  • забезпечуватиметься збереження існуючих робочих місць, де працюють особи з інвалідністю.

 

Підготувала Ольга Савченко,

редактор-експерт «МЦФЕР: Кадри»

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон