Чи підвищиться прожитковий мінімум 2020 до рівня фактичного «мінімуму» в Україні?

13 лютого 2020
2693
Середній бал: 5 із 5

19 лютого 2020 року Парламентський комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів має розглянути законопроєкт про внесення змін до законодавства щодо створення передумов для підвищення прожиткового мінімуму на рівень, не нижчий рівня фактичного прожиткового мінімуму.

Чи підвищиться прожитковий мінімум 2020 до рівня фактичного «мінімуму» в Україні?

Прожитковий мінімум 2020 ➤

Федерація профспілок України нагадаує, що на початку лютого до Окружного адміністративного суду міста Києва (ОАСК) надійшов позов, у якому просять визнати протиправними дії уряду зі встановлення розміру прожиткового мінімуму на 2020 рік.

Чи підвищиться прожитковий мінімум 2020 до рівня фактичного «мінімуму» в Україні?Чи змінювати посадові оклади в штатному розписі, якщо протягом року збільшується прожитковий мінімум

Серед вимог позивача є такі:

  • Визнати протиправною бездіяльність КМУ в частині незабезпечення проведення науково-громадської експертизи сформованих набору продуктів харчування, набору продовольчих продуктів та набору послуг для встановлення прожиткового мінімуму на 2020 рік.
  • Визнати протиправними дії Кабінету міністрів зі встановлення розміру прожиткового мінімуму на 2020 рік, — без попереднього проведення і врахування результатів зазначеної експертизи, всупереч вимогам закону «Про прожитковий мінімум».
  • Визнати протиправними дії КМУ із розробки та схвалення проєкту закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік», його подання на розгляд та затвердження ВРУ.
  • Зобов’язати КМУ вчинити дії щодо встановлення прожиткового мінімуму відповідно до законів України, а також розробити та подати на розгляд парламенту проєкт закону про внесення змін до Держбюджету-2020 з урахуванням вимог щодо встановлення прожиткового мінімуму та інших соціальних стандартів і гарантій.
Чи підвищиться прожитковий мінімум 2020 до рівня фактичного «мінімуму» в Україні?Що кадровик має знати про мінімальний оклад, мінімальну зарплату і доплату до мінімалки: перевірте себе

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив відповідне провадження. Підготовче засідання у справі призначене на 05.03.2020 року.

За інформацією ФПУ

logo