Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Наречені самі обиратимуть дату реєстрації шлюбу

  • 13 жовтня 2015
  • 94

Уряд зареєстрував проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (№ 3272), яким передбачено впровадити у державі європейські стандарти щодо надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Уряд зареєстрував проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (№ 3272), яким передбачено впровадити у державі європейські стандарти щодо надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Законопроектом передбачено подання заяв про державну реєстрацію актів цивільного стану до органу державної реєстрації актів цивільного стану незалежно від місця проживання особи. Нареченим нададуть можливість самостійно обирати дату державної реєстрації шлюбу без обов’язкового дотримання місячного строку з дня подачі заяви, встановленого на сьогоднішній день.

Позбавлення керівника органу державної реєстрації актів цивільного стану права визначати поважність причин для державної реєстрації шлюбу до спливу місячного строку сприяє усуненню корупційних чинників.

За відсутності спору щодо розірвання шлюбу між чоловіком і дружиною, подружжя, яке має неповнолітніх дітей, подаватиме заяву про розірвання шлюбу до органу державної реєстрації актів цивільного стану і тільки у разі виникнення спору позов розглядатиме суд.

Разом з тим, пропонується не вносити в документи про народження запис про батька (матір) дитини, якщо батьківство не встановлено.

Законопроектом пропонується скоротити перелік підстав для відмови у зміні імені, визначених частиною шостою статті 295 Цивільного кодексу України, а також надати право фізичній особі змінювати по батькові на власний розсуд.

 

Підготувала Ольга Савченко,

редактор-експерт «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю