Віталій Кличко повідомив про запровадження карантину у Києві з 12 березня

11 березня 2020
5558
Середній бал: 5 із 5

Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання, влада столиці затвердила план протиепідемічних заходів. З 12 березня столична влада запроваджує превентивні заходи в Києві. Попередньо, триватимуть ці заходи до кінця березня.

Віталій Кличко повідомив про запровадження карантину у Києві з 12 березня

Як організувати роботу працівників із дітьми під час карантину

«Друзі! Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання на коронавірус, влада столиці затвердила план протиепідемічних заходів та обмежень. Хоча в Києві поки не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус, ми вирішили не чекати і убезпечити мешканців міста. Превентивні заходи в Києві запроваджуємо з 12 березня. Попередньо — до кінця березня.

Зокрема, буде тимчасово обмежений освітній процес в закладах загальної та вищої освіти. В дитячих садочках. У мистецьких, спортивних школах та інших. Також обмежуємо проведення масових заходів у столиці. Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах.

Друзі! Ніякої паніки! Відповідально ставимося до свого здоров’я, дотримуємося правил гігієни. А якщо почуваєтеся зле, — одразу звертайтеся до лікаря. Бережіть себе і тих, хто поруч! Разом ми все подолаємо!» — написав Віталій Кличко на своїй сторінці у мережі Facebook.

Як оформляти документи за ДСТУ 4163:2020

logo