-

Під час загрози коронавірусу Служба зайнятості приймає документи електронною поштою чи через спеціальні скриньки

18 березня 2020
6362
Середній бал: 5 із 5

Продовжити дозвіл на роботу іноземця зможете через електронне листування або через скриньки для прийому кореспонденції, що розміщені у кожному центрі зайнятості.

Під час загрози коронавірусу Служба зайнятості приймає документи електронною поштою чи через спеціальні скриньки

Щоб запобігти поширенню в Україні COVID-19, робота Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, а також профільних служб, організована з урахуванням рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Державна служба зайнятості продовжує працювати у штатному режимі, але запроваджує тимчасові особливості обслуговування клієнтів центрами зайнятості та їх філіями.

У кожному центрі зайнятості розміщені оголошення про тимчасовий порядок роботи установи, адреси електронної пошти центру зайнятості й обласного центру зайнятості, номер телефону чергового фахівця, номер телефону гарячої лінії обласного центру зайнятості. 

Телефонні номери «гарячих ліній» обласних центрів зайнятості

Прийом документів від клієнтів, зокрема для реєстрації як безробітний/на, здійснюється засобами електронного зв’язку або через скриньки для прийому кореспонденції, що розміщені у кожному центрі зайнятості. Опрацювання документів проходить щоденно, за результатами з подавачем документів зв’язується фахівець центру зайнятості. Для цього необхідно обов’язково надати центру зайнятості актуальні контактні дані, за якими ви перебуваєте на постійному зв’язку.

На виконання рішення Уряду кількість клієнтів, які можуть одночасно перебувати у приміщенні центру зайнятості, становить не більше 10 осіб.

Якщо людина вже зареєстрована як безробітний, кар’єрний радник з нею комунікує телефоном або через електронну пошту, відповідно до наданих контактів при реєстрації. Якщо контакти змінилися або людина хоче їх актуалізувати, має зв’язатися з кар’єрним радником або зателефонувати на гарячу лінію обласного центру зайнятості.

За повідомленням Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

logo