Мінцифра презентувала освітній серіал із цифрової грамотності для державних службовців

31 березня 2020
3202
Середній бал: 5 із 5

Освітній серіал розроблений у співпраці з компанією Google. Завдяки ньому держслужбовці можуть підвищити свій рівень цифрової грамотністі безкоштовно.

30 березня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України презентувало освітній серіал «Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google». 

Державні службовці отримали правові підстави для дистанційної роботи

Освітній серіал охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті. Він розміщений на платформі Дія — Цифрова освіта. Усі 15 серій освітнього проєкту у вільному доступі.   

Після їх перегляду й успішного проходження тестів кожен держслужбовець отримає сертифікат, що засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності обсягом 2 години (0,07 кредиту ЄКТС).

Мінцифра презентувала освітній серіал із цифрової грамотності для державних службовців

Викладацький склад:

Розібратися з різноманітними онлайн-інструментами в серіалі допомагає сертифікований тренер Google for Education, директор Академії цифрового розвитку Антоніна Букач.

Зірковий гість освітнього серіалу – народний депутат Роман Грищук. 

Чому варто дивитись освітній серіал:

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан під час презентації освітнього серіалу закликала всіх державних службовців навчатися цифрової грамотності, особливо враховуючи період карантину.

Виконуючий обов’язки Голови Національного агентства з питань державної служби Володимир Купрій прокоментував: «Цифрова грамотність є невід’ємною складовою вимог до компетентностей державного службовця. Цей особливий період дистанційної роботи як ніколи актуалізував необхідність вміти користуватися багатьма цифровими сервісами».  

Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях додав: «В суспільстві є певний стереотип, що держслужбовці — ознака сталості, заскорузлості. Але ми хотіли б це змінити — щоб 200 000 державних службовців були локомотивами впровадження та використання електронних технологій».    

Мінцифра презентувала освітній серіал із цифрової грамотності для державних службовцівДізнайтеся, як встановити неповний робочий час при дистанційній роботі під час карантину

«Ще минулого року Верховна Рада прийняла декілька законопроектів з приводу електронного документообігу. І зараз це дуже знадобилось. Це насправді дуже зручно — сидячи вдома, ти можеш зареєструвати депутатське звернення, депутатський запит, навіть подати законопроект. Карантин змушує більше переходити на цифрові інструменти», — заявив  народний депутат Роман Грищук.   

Цифрова грамотність державних службовців 1.0 розроблена у співпраці з компанією Google та втілена за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.

 За інформацією Міністерства цифрової трансформації

 

logo