Кадровик01

Профспілки збирають підписи про встановлення освітянам фіксованої надбавки за престижність праці

  • 29 вересня 2015
  • 148

Тернопільська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України на офіційному веб-сайті Президента України 01.09.2015 подала петицію за № 22/001583-еп «Про надбавку за престижність педагогічної праці»

Тернопільська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України на офіційному веб-сайті Президента України 01.09.2015 подала петицію за № 22/001583-еп «Про надбавку за престижність педагогічної праці».

У зверненні зазначається, що постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 року № 373» від 25.03.2014 № 88 (далі — Постанова № 88) погіршила умови оплати праці педагогів, фактично поставивши під сумнів суспільну вагомість їхньої професії. Гнучкий розмір надбавки за престижність праці до 20% в умовах неоднакового фінансового забезпечення місцевих бюджетів призвів до того, що практично у кожній області є по декілька районів, які таку надбавку не виплачують або ж виплачують у мізерному розмірі. Це призводить до значного зниження і так невисокого рівня життя освітян, створення вкрай напруженої ситуації та неспокою в колективах, особливо на тлі зростання цін на життєво необхідні товари та тарифів на оплату комунальних послуг. Адже престижність праці педагога не може мати територіальних меж чи залежати від волі місцевих чиновників.

Тернопільська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України пропонує:

  • зупинити дію Постанови № 88;
  • внести на розгляд Верховної Ради законопроект, яким передбачити серед державних гарантій педагогічним працівникам право на надбавку за престижність праці в розмірі 20% посадового окладу(ставки заробітної плати).

Профспілка працівників освіти і науки України закликає освітян зареєструватись на сайті Президента України та підтримати своїм підписом вимоги зазначеної петиції.

Для розгляду петиції Президентом України та прийняття відповідного рішення необхідно, щоб її підтримали не менш як 25000 громадян протягом трьох місяців з дня оприлюднення (ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 № 393/96-ВР).

Підготувала Ольга Савченко,

редактор-експерт «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю