Кадровик01

Уряд підвищив посадові оклади бюджетникам

  • 23 вересня 2015
  • 158

Кабінет Міністрів України постановою «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 16.09.2015 № 731 (далі — Постанова № 731) підвищив посадові оклади (тарифні ставки) працівникам підприємств, установ, організацій, що фінансуються з держбюджету

Кабінет Міністрів України постановою «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 16.09.2015 № 731 (далі — Постанова № 731) підвищив посадові оклади (тарифні ставки) працівникам підприємств, установ, організацій, що фінансуються з держбюджету.

Так, з 01.09.2015 посадовий оклад (тарифну ставку, ставку заробітної плати) працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери для найнижчого 1 тарифного розряду встановлено в розмірі 1378 грн., а для найвищого 25 тарифного розряду — 4564 грн.

Міністрам, керівникам інших центральних органів виконавчої влади, головам обласних державних адміністрацій, Київської міської державної адміністрації та інших державних органів доручено вжити заходів для запровадження з 1 вересня 2015 р. посадових окладів (тарифних ставок, ставок заробітної плати) та здійснення виплати надбавок, доплат, премій у межах передбачених на відповідні цілі коштів державного бюджету, місцевих бюджетів та власних коштів, забезпечивши при цьому зростання заробітної плати залежно від категорії в середньому:

  • педагогічним, медичним працівникам — не менше як на 300 — 600 грн.;
  • середньому медичному персоналу, працівникам соціального захисту, культури — не менше як на 300 — 400 грн.

Постанова № 731 вступила в дію з 20.09.2015 одночасно з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік»» від 17.09.2015 № 704-VIII та застосовується з 1 вересня 2015 року.

Підготувала Ольга Савченко,

редактор-експерт «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон