Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Чоловікам, жінки яких є приватними підприємцями, хочуть надати право на відпустку для догляду за дитиною

  • 22 вересня 2015
  • 125

У Верховній Раді України 18.09.2015 зареєстровано законопроект № 3140 про внесення змін до статті 20 Закону України «Про відпустки» щодо «декретної» відпустки

У Верховній Раді України 18.09.2015 зареєстровано законопроект № 3140 про внесення змін до статті 20 Закону України «Про відпустки» щодо «декретної» відпустки.

Як нормами Кодексу законів України про працю, так і Законом України «Про відпустки» встановлено, що відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку може використати не лише мати дитини, а й інші особи (батько дитини, баба, дід чи інші родичі, які фактично доглядають за дитиною). Таким особам відпустка надається на підставі довідки з місця роботи (навчання, служби) матері дитини про те, що вона вийшла на роботу до закінчення терміну цієї відпустки і виплату допомоги по догляду за дитиною їй припинено (із зазначенням дати).

Законопроектом пропонується надати право на відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку іншим родичам, які фактично доглядають за дитиною, на підставі документа, який підтверджує, що мати дитини зареєстрована як фізична особа — підприємець.

Підготувала Ірина Житкова,

головред «МЦФЕР: Кадри», головред порталу kadrovik01.com.ua

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю