Центр зайнятості вже ухвалив 1715 позитивних рішень надати роботодавцям допомогу з часткового безробіття

13 травня 2020
3060
Середній бал: 5 із 5

Майже 7 тисяч роботодавців подали документи для отримання допомоги по частковому безробіттю.

Центр зайнятості вже ухвалив 1715 позитивних рішень надати роботодавцям допомогу з часткового безробіття

Як підприємству отримати допомогу по частковому безробіттю

З 4 травня, тобто з початку анонсування програми по частковому безробіттю, кількість поданих пакетів документів на отримання фінансової допомоги вже склала 6873.

Центри зайнятості щодня опрацьовують документи на «частичку». Наразі ухвалили 1715 позитивних рішень, що дозволить забезпечити виплати для 25 777 працівників.

У стадії розгляду — 3339 пакетів документів і прийом заявок активно продовжується.

«Лише за перший тиждень анонсування програми по частковому безробіттю, за отриманням такої допомоги звернулися майже 7 тисяч роботодавців. З кожним днем ця цифра збільшується приблизно на тисячу нових заяв. Програма направлена на те, щоб допомогти малому і середньому бізнесу у покритті витрат на зарплату робітникам, яким було скорочено робочий час, тим самим зберігаючи робочі місця.  Загалом, на цю програму спрямовано 4,7 млрд грн. Якщо ми розумітимемо, що потрібно більше коштів, будемо додавати через перерозподіл коштів», — прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Для подання документів та отримання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям необхідно звертатися до центру зайнятості за місцем сплати ЄСВ.

Центр зайнятості вже ухвалив 1715 позитивних рішень надати роботодавцям допомогу з часткового безробіттяДізнайтеся, які документи необхідно подати для отримання допомоги по частковому безробіттю

Нагадаємо, що фінансова допомога Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття у розмірі 6 млрд грн передбачена постановою КМУ від 27.04.2020 № 308. Кошти спрямовані за двома напрямами: на допомогу по частковому безробіттю — 4 723 млрд грн та  допомогу по безробіттю у розмірі 1 277 млрд грн.

За інформацією Мінекономіки 

logo