ФСС роз’яснив, яку причину непрацездатності вказувати в заяві-розрахунку у разі самоізоляції під медичним наглядом

13 травня 2020
3718
Середній бал: 5 із 5

Щоб отримати кошти від ФСС на оплату такого лікарняного, вкажіть у заяві-розрахунку причину непрацездатності – 11, тобто ізоляція від COVID-19.

ФСС роз’яснив, яку причину непрацездатності вказувати в заяві-розрахунку у разі самоізоляції під медичним наглядом


Перелік причин тимчасової непрацездатності, за якими ФСС фінансує допомогу, доповнили ізоляцією від COVID-19.

За відповідними лікарняними Фонд компенсує 50% втраченого заробітку незалежно від тривалості страхового стажу, починаючи з шостого дня непрацездатності (перші 5 днів фінансує роботодавець).

Право на таку допомогу від ФСС мають працівники за період перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення коронавірусної хвороби, а також локалізацію та ліквідацію її спалахів та епідемій.

Видача лікарняних, які є виключною підставою для нарахування зазначених виплат від Фонду, на сьогодні унормована. МОЗ спільно із ФСС провели селекторну нараду з департаментами (управліннями) охорони здоров’я обласних (міських) держадміністрацій щодо оформлення таких документів.

У разі самоізоляції під медичним наглядом у листку непрацезданості лікар вкаже в графі «Причина непрацездатності» -  «ізоляція від COVID-19 –11».

Як заповнити зворотний бік лікарняного

Щоб отримати кошти від ФСС на оплату такого лікарняного, вкажіть у заяві-розрахунку причину непрацездатності – 11, тобто ізоляція від COVID-19.

 

За інформацією ФСС

logo