Уряд послабив карантинні обмеження для участі в ЗНО

1 червня 2020
25911
Середній бал: 5 із 5

Не зобов’язані перебувати на самоізоляції особи, які досягли 60-річного віку та залучені до організації та проведення спортивних заходів, навчально-тренувального процесу, представники професійних спортивних клубів.

Уряд послабив карантинні обмеження для участі в ЗНО

Зразки документів, щоб повернути працівників на робочі місця

КМУ постановою від 29.05.2020 № 424 уніс зміни до постанови «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» від 20.05.2020 № 392.

Уряд доповнив перелік осіб, що досягли 60-річного віку та не зобов’язані перебувати на самоізоляції. До цього переліку включили учасників та осіб, залучених до організації та проведення спортивних заходів, навчально-тренувального процесу, представників професійних спортивних клубів.

Також КМУ виключив з переліку осіб, що підлягають обсервації, при перетині державного кордону учасників зовнішнього незалежного оцінювання разом з однією особою, що супроводжує кожного з них. Умова — немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою.

Уряд послабив карантинні обмеження для участі в ЗНО  Зразок довідки про підтвердження місця роботи 60-річного працівника, щоб він мав право діставатися до роботи

Також не потребують обсервації учасники зовнішнього незалежного оцінювання разом з однією особою, що супроводжує кожного з них, при перетині контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, АРК та м. Севастополя та виїзду з них.

Ольга Догадіна

провідний експерт MCFR: Кадри

logo