Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Затверджено порядок залучення працівників для забезпечення здійснення повноважень виборчих комісій під час підготовки та проведення місцевих виборів

 • 15 вересня 2015
 • 228

Центральна виборча комісія постановою від 10.09.2015 № 262 затвердила Порядок залучення фахівців та технічних працівників для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень виборчих комісій під час підготовки та проведення місцевих виборів

Центральна виборча комісія постановою від 10.09.2015 № 262 затвердила Порядок залучення фахівців та технічних працівників для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень виборчих комісій під час підготовки та проведення місцевих виборів.

Згідно з означеною постановою гранична чисельність залучених працівників становить для:

 • Центральної виборчої комісії — не більше 85 осіб;
 • виборчої комісії Автономної Республіки Крим— не більше 5 осіб;
 • обласних виборчих комісій — не більше 5 осіб;
 • районних виборчих комісій — не більше 8 осіб;
 • міських (міст Києва та Севастополя) виборчих комісій — не більше 5 осіб;
 • міських (міст обласного значення, міст республіканського в Автономній Республіці Крим значення) виборчих комісій — не більше 8 осіб;
 • міських (міст районного значення, міст, які входять до складу інших міст) виборчих комісій — не більше 5 осіб;
 • районних у містах виборчих комісій — не більше 5 осіб;
 • селищних виборчих комісій — не більше 3 осіб;
 • сільських виборчих комісій — не більше 2 осіб.

Залученими працівниками не можуть бути члени виборчих комісій, кандидати в депутати, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости села, селища, їх довірені особи, представники в територіальній виборчій комісії, уповноважені особи місцевих організацій політичних партій, які висунули кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, офіційні спостерігачі, державні службовці, посадові та службові особи органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, військовослужбовці, працівники судів та правоохоронних органів.

Із залученими працівниками територіальна виборча комісія укладає цивільно-правовий договір за встановленою формою, в якому, зокрема, визначаються строки розрахунків за надані послуги. Територіальна виборча комісія може також виплачувати одноразову грошову винагороду залученим працівникам, яка, однак, не є обов’язковою виплатою. З усіх нарахованих залученому працівнику виплат здійснюються відрахування обов’язкових платежів у порядку та розмірах, установлених законодавством України.

Виконання робіт, пов’язаних з підготовкою і проведенням місцевих виборів, особами, визнаними в установленому законом порядку безробітними, не є підставою для зняття цих осіб з обліку в державній службі зайнятості як таких, що шукають роботу, або для припинення виплати їм допомоги по безробіттю та інших видів допомоги.

Оплата праці осіб, які залучаються до роботи в комісії, не може бути підставою для скасування, обмеження або зменшення їм та членам їхніх сімей, які проживають разом з ними, будь-яких видів соціальних виплат, пенсій, субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

У разі залучення для роботи у виборчих комісіях бухгалтера, касира чи іншого спеціаліста, на якого безпосередньо покладається обов’язок зберігання, перевезення або використання в цих комісіях переданих їм матеріальних цінностей чи коштів, окремо укладається договір про повну матеріальну відповідальність.

 

Підготувала Ольга Савченко,

редактор-експерт «МЦФЕР: Кадри»

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю