З 1 липня медзаклади можуть отримати фінансування не менше, ніж у минулому році

16 червня 2020
3226
Середній бал: 5 із 5

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу

З 1 липня медзаклади можуть отримати фінансування не менше, ніж у минулому році

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Фото: kmu.gov.ua

МОЗ розробило нормативну базу щодо перегляду тарифів на медичні послуги, підтримки і недопущення закриття медичних закладів та звільнення медиків. Наразі ці документи знаходяться на погодженні. Тому вже з 1 липня медичні заклади можуть отримати фінансовий ресурс не нижче, ніж у 2019 році.

Як зменшити витрати на персонал: 4 антикризових кейси

“Те, що стосується перегляду тарифів, підтримки і недопущення закриття медичних закладів та звільнення медиків, то уже зараз на погодженні знаходяться відповідні нормативні документи. Щоб в нас не було фінансування менше, ніж у попередньому році. Ці зміни повинні вступити в дію з 1 липня”, - зазначив Міністр охорони здоров’я.

Ці заходи МОЗ буде здійснювати до кінця цього року і уже зараз в розробці у відомстві знаходяться документи щодо комплексного реформування системи охорони здоров'я України, які діятимуть з 2021 року.

“Це дуже комплексний процес. Нам необхідно не просто зберегти нашу медицину. Нам потрібно зробити її якісною, доступною і щоб більше не було ось таких запитань: коли лікар отримує зарплату, на яку не просто прожити неможливо, а навіть неможливо знаходитися на мінімальному рівні існування”, - прокоментував Максим Степанов.

За інформацією Урядового порталу

logo