Кадровик01

Оприлюднено проект порядку подання форми звітності № 1-ПА

  • 11 вересня 2015
  • 95

На сайті Міністерства соціальної політики України оприлюднено проект Порядку подання форми звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні»

На сайті Міністерства соціальної політики України оприлюднено проект Порядку  подання форми звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні».

Відповідно до проекту звіт за формою № 1-ПА до територіальних органів служби зайнятості подають суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, а також здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні у інших роботодавців, у термін не пізніше 15 січня після звітного року.

У новій формі відображатиметься інформація:

  • про кількість працевлаштованих громадян за кордоном у звітному році за країнами працевлаштування, статтю, віковими групами, рівнем освіти, тривалістю роботи, видами економічної діяльності та професійними групами;
  • про кількість працевлаштованих в Україні громадян за означеними професіями (посадами) та розміром заробітної плати, включаючи додаткові матеріальні заохочення:
  • про кількість громадян, направлених на роботу суб’єктом господарювання у звітному році відповідно до укладених трудових договорів, а також кількість роботодавців (включаючи фізичних осіб), у яких працювали  такі особи у звітному році.

 

Підготувала Ольга Савченко,

редактор-експерт «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон