Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Дозвільні центри ліквідують, але державні адміністратори не залишаться на вулиці, — Мінекономрозвитку

  • 9 вересня 2015
  • 858

З 04.10.2015 вступають в дію зміни до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», відповідно до яких дозвільні центри ліквідуються, а адміністративні послуги з питань видачі документів дозвільного характеру надаватимуться через адміністратора центру надання адміністративних послуг. На що сподіватися державним адміністраторам, — можна дізнатися з листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.07.2015 № 2522-06/24221-03

З 04.10.2015 вступають в дію зміни до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», відповідно до яких дозвільні центри ліквідуються, а адміністративні послуги з питань видачі документів дозвільного характеру надаватимуться через адміністратора центру надання адміністративних послуг. На що сподіватися державним адміністраторам, — можна дізнатися з листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.07.2015 № 2522-06/24221-03.

Правові засади створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг (далі — центр) визначено Законом України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI (далі — Закон).

Адміністративні послуги надаються в означених центрах через адміністратора шляхом його взаємодії з відповідними суб’єктами надання адміністративних послуг,

Відповідно до статті 13 Закону адміністратор є посадовою особою органу, що утворив центр, а саме, органу місцевого самоврядування або місцевої державної адміністрації.

Законом встановлено, що кількість адміністраторів центру визначається органом, який прийняв рішення про його утворення.

Ураховуючи важливість здійснення реформ в сфері надання адміністративних послуг, розбудови системи центрів надання таких послуг, а також зважаючи на численні звернення місцевих держадміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо проблемних питань, які трапляються під час функціонування центрів та забезпечення їх персоналом, Мінекономрозвитку пропонується при прийнятті рішення щодо ліквідації дозвільних центрів передбачити можливість внесення змін до штатного розпису відповідного структурного підрозділу (виконавчого органу) та відповідно збільшити чисельність посад адміністраторів центрів за рахунок вивільнених посад державних адміністраторів.

Підготувала Ольга Савченко,

редактор-експерт «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю