• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Дозвільні центри ліквідують, але державні адміністратори не залишаться на вулиці, — Мінекономрозвитку

Дозвільні центри ліквідують, але державні адміністратори не залишаться на вулиці, — Мінекономрозвитку

9 вересня 2015 856
З 04.10.2015 вступають в дію зміни до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», відповідно до яких дозвільні центри ліквідуються, а адміністративні послуги з питань видачі документів дозвільного характеру надаватимуться через адміністратора центру надання адміністративних послуг. На що сподіватися державним адміністраторам, — можна дізнатися з листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.07.2015 № 2522-06/24221-03

З 04.10.2015 вступають в дію зміни до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», відповідно до яких дозвільні центри ліквідуються, а адміністративні послуги з питань видачі документів дозвільного характеру надаватимуться через адміністратора центру надання адміністративних послуг. На що сподіватися державним адміністраторам, — можна дізнатися з листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.07.2015 № 2522-06/24221-03.

Правові засади створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг (далі — центр) визначено Законом України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI (далі — Закон).

Адміністративні послуги надаються в означених центрах через адміністратора шляхом його взаємодії з відповідними суб’єктами надання адміністративних послуг,

Відповідно до статті 13 Закону адміністратор є посадовою особою органу, що утворив центр, а саме, органу місцевого самоврядування або місцевої державної адміністрації.

Законом встановлено, що кількість адміністраторів центру визначається органом, який прийняв рішення про його утворення.

Ураховуючи важливість здійснення реформ в сфері надання адміністративних послуг, розбудови системи центрів надання таких послуг, а також зважаючи на численні звернення місцевих держадміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо проблемних питань, які трапляються під час функціонування центрів та забезпечення їх персоналом, Мінекономрозвитку пропонується при прийнятті рішення щодо ліквідації дозвільних центрів передбачити можливість внесення змін до штатного розпису відповідного структурного підрозділу (виконавчого органу) та відповідно збільшити чисельність посад адміністраторів центрів за рахунок вивільнених посад державних адміністраторів.

Підготувала Ольга Савченко,

редактор-експерт «МЦФЕР: Кадри»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×