112 тисяч ФОПів вже отримали допомогу по частковому безробіттю

2 липня 2020
3029
Середній бал: 5 із 5

Загалом, за програмою допомоги по частковому безробіттю профінансовано 765,5 мільйонів гривень виплат для представників середнього, малого та мікробізнесу.

112 тисяч ФОПів вже отримали допомогу по частковому безробіттю

Мінекономіки повідомляє, що за програмою по частковому безробіттю підприємці подали 171 тисячу пакетів документів, з яких — 146 тисяч заявок надійшли від фізичних осіб — підприємців. Вже прийнято понад 130 тис. позитивних рішень для виплат 265 тисячам працівників, з них понад 112 тисяч — ФОПи.

Станом на 30.06.2020 року найбільшу кількість заявок надали фізичні особи – підприємці таких регіонів:

  • Львівської області – 12766 тис. пакетів документів;
  • Харківської області – 11516 тис. пакетів документів;
  • Чернівецької області – 9079 тис. пакетів документів.

Які документи необхідні для отримання допомоги по частковому безробіттю

Керівник ПрАТ «Вінницький завод «Маяк» Василь Терліковський коментує: «Це неймовірна підтримка від держави, навіть не очікували та вважали, що ініціатива залишиться на рівні розмов. Ми ніколи не отримували державну допомогу, натомість у цій ситуації на зарплати працівникам виплатили більше 1,8 мільйона гривень».

Мінекономіки нагадує, що для збереження робочих місць та підтримки бізнесу в умовах пандемії Уряд започаткував програму підтримки по частковому безробіттю з фондом оплати у 4,7 млрд грн.

«Щодо загальної ситуації на ринку праці, загальна кількість безробітних в країні протягом другої половини червня не зростає. Це свідчить про активний процес працевлаштування громадян, а також про дієвість урядових програм, які допомагають роботодавцям виплачувати їхнім робітникам заробітну плату і таким чином зберігати робочі місця», — поінформував Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко.

За інформацією Мінекономіки

logo