Строки подання повідомлення ДФС про прийняття працівника: роз’яснює Мінсоцполітики

13 серпня 2015 12983
Листом від 04.08.2015 № 432/13/155-15 Міністерство соціальної політики України роз’яснило, в які строки роботодавцям слід подавати повідомлення про прийняття працівників на роботу до Державної фіскальної служби та її територіальних органів

Листом від 04.08.2015 № 432/13/155-15 Міністерство соціальної політики України роз’яснило, в які строки роботодавцям слід подавати повідомлення про прийняття працівників на роботу до Державної фіскальної служби та її територіальних органів.
 
Частиною третьою статті 25 (ред. статті 24) Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
 
Роботодавець має подати до ДФС або її територіальних органів інформацію про зарахування працівника до початку його роботи в організації.
 
Тож, дата наказу про прийняття працівника на роботу та дата початку роботи працівника не співпадатимуть.
 
Окрім того, таке положення закріплено й у постанові Кабінету Міністрів України «Про порядок повідомлення Державної фіскальної служби та її територіальних органів про прийняття працівника на роботу» від 17.06.2015 № 413. Нею передбачено, що дата наказу (розпорядження) про прийняття працівника на роботу та дата початку роботи працівника відрізняються (колонки 8 і 9 додатку до зазначеної постанови).
 
У пригоді Вам неодмінно стане:
Повідомляємо ДФС про прийнятих працівників за новим порядком (№ 07/2015, № 08/2015)


Підготувала Ольга Янчіцька,

головний редактор газети «Expertus: Тиждень», редактор «МЦФЕР: Кадри»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору