Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Строки подання повідомлення ДФС про прийняття працівника: роз’яснює Мінсоцполітики

  • 13 серпня 2015
  • 15168

Листом від 04.08.2015 № 432/13/155-15 Міністерство соціальної політики України роз’яснило, в які строки роботодавцям слід подавати повідомлення про прийняття працівників на роботу до Державної фіскальної служби та її територіальних органів

Листом від 04.08.2015 № 432/13/155-15 Міністерство соціальної політики України роз’яснило, в які строки роботодавцям слід подавати повідомлення про прийняття працівників на роботу до Державної фіскальної служби та її територіальних органів.
 
Частиною третьою статті 25 (ред. статті 24) Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
 
Роботодавець має подати до ДФС або її територіальних органів інформацію про зарахування працівника до початку його роботи в організації.
 
Тож, дата наказу про прийняття працівника на роботу та дата початку роботи працівника не співпадатимуть.
 
Окрім того, таке положення закріплено й у постанові Кабінету Міністрів України «Про порядок повідомлення Державної фіскальної служби та її територіальних органів про прийняття працівника на роботу» від 17.06.2015 № 413. Нею передбачено, що дата наказу (розпорядження) про прийняття працівника на роботу та дата початку роботи працівника відрізняються (колонки 8 і 9 додатку до зазначеної постанови).
 
У пригоді Вам неодмінно стане:
Повідомляємо ДФС про прийнятих працівників за новим порядком (№ 07/2015, № 08/2015)
 


Підготувала Ольга Янчіцька,

головний редактор газети «Expertus: Тиждень», редактор «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю