Мінекономіки доповнило реєстр професійних стандартів, а Кабмін оновлює процедуру їх створення: чим це зарадить кадровику

11 вересня 2020
5261
Середній бал: 5 із 5

Якщо КМУ і Мінекономіки упораються із надскладним завданням зі створення професійних стандартів принаймні для базових та нових сучасних професій — у кадровика ніколи не виникатимуть складнощі із складанням посадових та робочих інструкцій.

Мінекономіки доповнило реєстр професійних стандартів

Для кадровика професійний стандарт — клондайк при складанні посадових і робочих інструкцій. На відміну від кваліфікаційних характеристик у ДКХП (які наявні не для всіх професій, а інколи ще й безнадійно не враховують вимоги сучасного життя) професійний стандарт є ширшим за структурою та ідеологією. Це не суто перелік трудових функцій. Професійний стандарт:

  • розкриває зміст трудових функцій;
  • визначає знання та вміння, необхідні для їх належного виконання;
  • слугує основою при підтвердженні кваліфікації особи, зокрема за результатами неформального навчання.

На додачу професійний стандарт може містити вимоги до стану здоров’я претендента на певну посаду чи робоче місце.

Зразки посадових і робочих інструкцій

Тож професійний стандарт — деталізована основа для посадової чи робочої інструкції, опису вакансії у звіті № 3-ПН, атестації, присвоєння кваліфікаційних розрядів.

Для менеджера з персоналу — це орієнтир для добору кадрів, формування кадрового резерву, оцінки та розвитку навичок і компетенцій у працівників, підвищень, визначення реальних потреб у навчанні й тренінгах.

Щоб упорядкувати роботу зі створення профстандартів, Мінекономіки доповнило списки наявних. Таку таблицю ви, напевне, вже на раз бачили у системі Expertus:Кадри. Робота дійсно пришвидшилася. У 2018 році створили лише 3 профстандарти, у 2019 — 22, а у 2020 вже понад 40.

Кабмін може зробити роботу ще продуктивнішою. Національне агентство кваліфікацій розробило та надіслало до Мінекономіки для розгляду та винесення на громадське обговорення проєкт постанови КМУ «Про затвердження Порядку розроблення, введення в дію та перегляду професійних стандартів» (далі — Порядок).

Порядок повинен спростити процес затвердження та перегляду професійних стандартів. Передбачається, що їх зможуть розробляти роботодавці, їх організації та об’єднання, органи державної влади, наукові установи, галузеві ради, громадські об’єднання та інші зацікавлені суб’єкти. Це дозволить збільшити кількість профстандартів у рази. За належної експертизи новостворені профстандарти не тільки полегшать роботу кадровика, а й наблизять якість підготовки кадрів до потреб ринку праці.

Ви також можете стати учасником цієї чудової ініціативи і долучитися до обговорення.

Олена Петровська,

експерт MCFR Кадри

logo