Мінекономіки роз’яснило, як оплачувати роботу у вихідний та свята за почасової оплати праці

25 вересня 2020
2110
Середній бал: 5 із 5

Працівникам, яким встановлено посадовий оклад, оплату за роботу у святковий і неробочий день доцільно здійснювати виходячи з годинної ставки, оскільки оплату провадять за години, фактично відпрацьовані у святковий або неробочий день.

Мінекономіки роз’яснило, як оплачувати роботу у вихідний та свята за почасової оплати праці

Компенсація роботи у вихідний день провадиться за правилами статті 107 КЗпП. Про це нагадує Мінекономіки у листі «Щодо оплати праці за роботу у вихідний день» від 31.08.2020 № 3511-06/53106-07. Утім, цитуванням КЗпП профільне для кадровиків міністерство не обмежилось — у листі є цінні настанови.  

Робота у вихідний день: оформлюємо, компенсуємо

Навіть працівникам, яким встановлено посадовий оклад, оплату за роботу у святковий і неробочий день доцільно здійснювати виходячи з годинної ставки, оскільки оплату провадять за години, фактично відпрацьовані у святковий або неробочий день. До такого висновку доходить Мінекономіки, спираючись на те, що працівникам, які одержують місячний оклад, — роботу оплачують у розмірі одинарної годинної або денної ставки зверх окладу, якщо робота у святковий і неробочий день (у т. ч. вихідний, відповідно до ст. 72 КЗпП) провадилася у межах місячної норми робочого часу, і в розмірі подвійної годинної або денної ставки зверх окладу, якщо робота провадилася понад місячну норму (п. 3 ч. 1 ст. 107 КЗпП). 

До речі, в системі Експертус:Кадри Ви знайдете докладну консультацію щодо оплати фактично відпрацьованих у вихідний день годин

Олена Петровська,

експерт MCFR Кадри

 

 

logo