Як зекономити час та кошти при підборі персоналу

6 жовтня 2020
5816
Середній бал: 5 із 5

Як зекономити час та кошти при підборі персоналу


Коли під час пошуку вправного працівника необхідно зекономити час та гроші, зверніться за рекрутингом до служби зайнятості.

«Ситуація на ринку праці вимагає принципово нових підходів до вирішення питань зайнятості населення. Акценти зміщуються в бік більш тісної взаємодії служби зайнятості та роботодавців, надання їм комплексу якісних послуг – від вивчення потреб роботодавців до забезпечення їх висококваліфікованим персоналом», — закцентував директор Київського міського центру зайнятості (КМЦЗ) Віктор Білич.

Суть роботи фахівців відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості КМЦЗ полягає у проведенні оперативного та ефективного пошуку кандидатів на працевлаштування відповідно до вимог роботодавця. Тобто, фахівці виступають в ролі посередника між роботодавцем та шукачем роботи. 

ТОП-3 переваги такої співпраці

По-перше, ви не витрачаєте час на підбір кандидатів з великої кількості претендентів. Попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами.

По-друге, не потрібно витрачати кошти. Послуга рекрутингу, як і інші, надається службою зайнятості безкоштовно.

По-третє, вам не треба розміщувати інформацію про вакансії на платних ресурсах – цілком вистачить інформаційних ресурсів КМЦЗ.

Віктор Білич запевнив: «Ми готові оперативно виконати замовлення будь-якого роботодавця – чи то йде мова про мале підприємство, чи велику державну установу. Попередньо, для того, щоб послуги, які надаються роботодавцям були якісними, наші фахівці ретельно вивчають їх потреби у кадрах. Допомога в укомплектуванні персоналом включає цілий спектр послуг. Інформація про вільні робочі місця розміщується на інтернет-ресурсах, аналізуються професійні якості претендентів, кандидати на робочі місця презентуються роботодавцям, організовуються дистанційні зустрічі з претендентами на вакансії».

За матеріалами відділу інформаційної роботи КМЦЗ

logo