-

Три способи повідомити ДПС про прийняття працівника на роботу: оберіть свій

7 жовтня 2020
4816
Середній бал: 5 із 5

Неповідомлення ДПС про прийняття «новачка» на роботу — порушення законодавства про працю, за яке передбачено фінансову та адміністративну відповідальність.Тож не наражайте себе на небезпеку й дотримуйтесь букви закону.

Три способи повідомити ДПС про прийняття працівника на роботу: оберіть свій


Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування і реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому КМУ (ч. 3 ст. 24 КЗпП).

Прийняття на роботу без помилок ✍ Алгоритм

ДПС у Чернівецькій області нагадала, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

  • засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
  • на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
  • на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.
Три способи повідомити ДПС про прийняття працівника на роботу: оберіть свій
Три способи повідомити ДПС про прийняття працівника на роботу: оберіть свій Неповідомлення ДПС про прийняття працівника на роботу — порушення законодавства про працю.
logo