75 тис. грн штрафу або чому все ж варто пройти перевірку з праці

20 жовтня 2020
3495
Середній бал: 5 із 5

75 тис. грн штрафу або чому все ж варто пройти перевірку з праці

ГУ Держпраці у Львівській області поінформувало, що з метою проведення позапланової перевірки на предмет неналежного оформлення трудових відносин інспектори праці відвідали швейний цех у Львові.

У зв`язку з відсутністю підприємця за адресою фактичного здійснення господарської діяльності та відсутності документів, що стосуються предмету здійснення заходу контролю, державний інспектор склав обов’язкову до виконання вимогу про надання документів, необхідних для проведення інспекційного відвідування.

Оскільки підприємець не надав у передбачені терміни документи для проведення інспекційного відвідування, ГУ Держпраці у Львівській області на підставі абзацу 8 частини 2 статті 265 КЗпП винесено постанову про накладення штрафу у розмірі 75 568 грн.

⚡️ Кого перевіряють під час карантину

Увага! Відповідно до пункту 11 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю вимога інспектора праці про надання об’єктом відвідування для ознайомлення документів та/або їх копій або витягів з документів, пояснень, доступу до всіх видів приміщень, організації робочого місця, внесена в межах повноважень, є обов’язковою для виконання.

logo