Електронні лікарняні: коли очікувати на повноцінний запуск?

22 жовтня 2020
4850
Середній бал: 5 із 5

1

6 переваг електронного лікарняного над паперовим

Мінцифри та МОЗ планують запустити е-ліканяні за один-два місяці. Про це повідомив віцепрем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час брифінгу.

«Це спрощення процедури отримання лікарняного, це і спрощення отримання виплат за лікарняним, це прибирання мільярдної корупції, тому що сьогодні багато хто може купити цю довідку в інтернеті. Думаю, що дуже скоро, протягом місяця або двох ми запустимо цю послугу, і вона також спростить вам життя», — заявив М. Федоров.

Чи приймати паперові лікарняні, якщо є інформація в е-реєстрі листків непрацездатності

За його словами, діджиталізація вітчизняної системи охорони здоров'я — одне з пріоритетних завдань для Мінцифри. «Ми робитимемо все для того, щоб кожен українець зміг отримати державну послугу, публічну послугу, соціальну послугу, тим паче у сфері охорони здоров'я, онлайн і не виходячи з будинку», — додав віцепрем'єр-міністр.

Нагадаємо, що наразі понад 700 медзакладів тестують новий сервіс — Електронний реєстр листків непрацездатності. Якщо все йтиме за планом, то незабаром Україна повністю перейде на е-лікарняні. Це суттєво знизить навантаження на кадровиків. Як? Дізнайтесь від провідного експерта MCFR Кадри Ольги Догадіної та головного редактора журналу «Кадровик-01» Ганни Степанець.

За матеріалами УКРІНФОРМ
logo