Держпраці розпочала чергову інформаційно-роз’яснювальну кампанію. Вгадайте, що буде далі?

29 жовтня 2020
2471
Середній бал: 5 із 5

Всеукраїнська інформаційна кампанія з детінізації зайнятості триватиме лише до середини листопада. Тож кадровикам у сферах, які виділила Держпраці, варто «підтягнути» всі робочі питання, перевірити правильність оформлення працівників та вчасно підготуватись до майбутніх перевірок.

Держпраці розпочала чергову інформаційно-роз’яснювальну кампанію. Вгадайте, що буде далі?


Управління Держпраці у Полтавській області поінформувало, що на виконання окремого доручення Держпраці з 28.10.2020 по 15.11.2020 проходитиме всеукраїнська інформаційна кампанія з детінізації зайнятості у сфері транспорту та кур’єрської діяльності.

Інформаційна кампанія стосуватиметься насамперед питання виявлення неоформлених трудових відносин і буде проводитися спільно з органами місцевого самоврядування, ДПС, ПФУ, Державною службою зайнятості, Нацполіцією та місцевими держадміністраціями.

Інспектори праці консультуватимуть щодо вимог чинного законодавства про працю, особливу увагу звертатимуть на питання оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Роботодавців не каратимуть, але попередять про відповідальність.

⚡️ На скільки і за що штрафують роботодавців у 2020 році

Нагадаємо, що підприємства, на яких під час інформаційної кампанії виявлять неоформлених працівників, потраплять під пильне око контролюючих органів. Якщо за інформацією ДПС стане зрозуміло, що чисельність працевлаштованих працівників після візиту Держпраці не збільшилася — підприємство перевірять першочергово.

Правильно оформити працівників на роботу і не наразитись на перевірку з праці під час карантину допоможуть консультації:

logo