Коли може повернутись в колектив працівник, який перехворів на COVID-19

5 листопада 2020
59798
Середній бал: 5 із 5

Роботодавець не має права вимагати від працівника негативний ПЛН-тест. За яких умов працівник, що одужав від ковіду, може повернутись на роботу — повідомив заступник глави МОЗ Віктор Ляшко.

Коли може повернутись в колектив працівник, який перехворів на COVID-19

❗️ Як зобов’язати персонал носити маски на роботі

На брифінгу головний санітарний лікар України, заступник глави МОЗ Віктор Ляшко, наголосив, що працівник, який одужав від COVID-19, не зобов’язаний надавати негативний результат ПЛР-тесту для допуску на роботу.

«Велика кількість керівників закладів чомусь не допускають людей на роботу після того, як лікар закрив їм лікарняний — вони вимагають негативного ПЛР-тесту. Хочу сказати, що це суперечить законодавству. Закриття лікарняного може відбуватися з трьох причин, які чітко прописані у стандарті медичної допомоги хворим на COVID-19: коли проходить 10 днів з першого дня симптомів, і впродовж цих 10 днів є три дні, у яких відсутні симптоми, це є підставою перевести сімейному лікарю хворого у категорію одужавших та закрити лікарняний. Друге — це 10 днів від моменту отримання позитивного результату методом ПЛР, і, знову ж таки, впродовж цих 10 днів є три дні, коли у людини відсутні симптоми», — розповів Ляшко.

За його словами, третій варіант, коли лікар закриває лікарняний — це негативний ПЛР-тест.

«Тому при закритті лікарняного не повинно бути ніякого булінгу. Ми можемо спокійно допускати до колективу людей, які перехворіли…», — закцентував заступник глави МОЗ.

Отже, закритий лікарняний — підстава допустити працівника до роботи в офісі.

За матеріалами УНН

logo