Кадровик01

І знов у бій, нам спокій тільки сниться: триває демобілізація, незабаром — новий призов

  • 5 квітня 2016
  • 405

Весна 2016 року буде багата на події у сфері військової служби: демобілізація, призов на військову службу працівників, збільшення кількості військових-контрактників, серед яких можуть бути працівники кожного підприємства. Експерти напряму «МЦФР: Кадри» Цифрового видавництва МЦФЕР заздалегідь підготували консультації, роз’яснення та зразки документів, які стануть у пригоді фахівцям кадрових служб о цій гарячій порі

Найближчим часом на підприємства повернуться працівники:

Підстава для демобілізації — Указ Президента України від 25.03.2016 №115/2016.

Демобілізації підлягають понад 45 тисяч військовослужбовців, тож у пригоді Вам стануть матеріали системи Експертус: Кадри

  • Демобілізований працівник має намір приступити до роботи: що має знати кадровик
  • Демобілізований працівник іде у відпустку: продовжуємо трудовий договір зі «строковиком»

Ким же планується замінити таку кількість військовослужбовців? За словами Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака Міноборони продовжує роботу з укладання контрактів. В результаті цієї роботи тільки за три місяці 2016 року підписано контракти з 18 тисячами військовослужбовців. За прогнозами оборонного відомства щомісяця контракт підписуватимуть 6-7 тисяч військовослужбовців.

Розібратися із усіма нюансами щодо визначення категорій працівників, які уклали контракт на військову службу і користуються гарантіями щодо збереження місця роботи, посади та середнього заробітку, допоможуть матеріали системи Експертус: Кадри від головного експерта МЦФЕР: Кадри Юлії ВИДИБОРЕЦЬ:

  • Пільги працівникам, які вступили на військову службу за контрактом під час особливого періоду
  • Працівник не повідомив про вид контракту на військову службу: чи звільняти

А також консультація журналу «Кадровик-01» (№ 04/2016) про гарантії тим, хто укладає контракт нового виду  — строком на 6 місяців:

  • Працівник уклав шестимісячний контракт на військову службу: увільняємо чи звільняємо

Нещодавно достроково відбулися випуски офіцерів військових вищих навчальних закладів, що знижує мобілізаційне навантаження, однак слід очікувати ще однієї хвилі мобілізації, яка, за словами Міністра оборони України не буде такою масштабною як попередня. Пригадати порядок забезпечення гарантій працівникам, призваним на військову службу, вам допоможе матеріал

  • Працівника призвано на військову службу у зв’язку з мобілізацією: увільняємо від роботи

Комплексний огляд і настанови щодо дій кадровика Ви знайдете у аналітичній статті шеф-редактора журналу «Кадровик-01» Ірини ІВАНЧЕНКО (журнал «Кадровик-01» № 02/2016)

І, насамкінець, варто пам’ятати, що з 5 травня 2016 року розпочинається черговий призов громадян України на строкову військову службу, оголошений Указом Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» від 29.03.2016 №122/2016.


 

Ваш «Кадровик-01» і Ваш «Експертус: Кадри» —
завжди поруч із Вами і на крок попереду подій.
Про те, що потрібно Вам сьогодні, ми написали іще вчора.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон