-

Локдаун-2 наближається. Експерт розповів, як підготуватися роботодавцю і які документи знадобляться

19 листопада 2020
10366
Середній бал: 5 із 5

Якщо карантин вихідного дня виявиться неефективним, Уряд вдасться до жорсткіших карантинних обмежень. Що кадровику зробити зараз, щоб уникнути проблем під час нового локдауну, роз’яснила Олена Петровська, експерт команди MCFR Кадри

Локдаун-2 наближається. Експерт розповів, як підготуватися роботодавцю і які документи знадобляться


Підготуйтеся до нового локдауну зараз, і проблеми, з якими кадровики стикнулися у березні-травні, не заскочать вас і ваше підприємство зненацька. Щонайперше — не відкладайте на грудень передплату системи Expertus: Кадри чи журналу «Кадровик-01», адже під час локдауну підписати рахунок у директора буде досить складно.  

Про те, що локдаун наближається, все гучніше заявляють представники влади, хоча й наголошують: роблять все можливе, аби відтермінувати найгірший сценарій. Локдауну не буде, поки є альтернатива — карантин вихідного дня (КВД). Однак, якщо КВД виявиться неефективним або ж його не будуть дотримувати, карантинні заходи посилять. Про це під час виступу у Верховній Раді 17 листопада 2020 року наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.  

МОЗ проводить консультації з Парламентом, місцевою владою та бізнесом про час введення жорстких карантинних обмежень.  

Як мінімізувати удар локдауну по підприємству і персоналу? Почніть підготовку сьогодні. Розробіть власний кадровий алгоритм та узгодьте з директором. Скористайтеся готовими рішеннями від експертів команди Expertus: Кадри та журналу «Кадровик-01», що враховують норми права та досвід першого локдауну.  

Що зробити невідкладно:

1. Визначте категорії працівників, які зможуть працювати віддалено, підготуйте проєкт наказу для дистанційної роботи. Доручіть ІТ-фахівцям перевірити технічні можливості дистанційної роботи.  

2. Розумієте, що підприємство зможе працювати (медичний заклад, торгівля продовольчими товарами тощо) — перегляньте умови роботи працівників та спробуйте зробити їх ще безпечнішими.

Змінюйте графік роботи або запроваджуйте роботу змінами, введіть гнучкий режим роботи. Забезпечте, за можливості, транспортування працівників до роботи й додому.

3. Підготуйте списки працівників, які не зможуть працювати та яким доведеться оголосити простій не з вини працівника

4. Проведіть аудит графіка відпусток та з’ясуйте у працівників, щорічна відпустка яких за графіком припаде на грудень-січень, чи не планують вони переносити відпустку на інший період через посилення карантинних обмежень. 

Перший локдаун засвідчив — кадровик не має змоги йти з усіма у простій, відпустку без збереження зарплати або повністю працювати дистанційно. За настановами від Expertus: Кадри та журналу «Кадровик-01» зможете швидко організувати безперебійну роботу з персоналом за самого жорсткого епідрежиму. 

Головне — аби ви, кадровик, не залишилися без швидкої професійної допомоги на час локдауну. Не відкладайте на грудень передплату професійного видання. Вже зараз, допоки працює транспорт і є можливість відвідувати офіс, — продовжіть передплату на експертно-правову систему Expertus: Кадри чи журнал «Кадровик-01».  

Система Expertus: Кадри та журнал «Кадровик-01» допомогли десяткам тисяч кадровиків під час першого локдауну. Ми і зараз підтримаємо вас у кожній кадровій справі. 

logo